Nowy sos szlamowy Nickelodeon smakuje o wiele lepiej niż wygląda

Wszyscy pamiętamy o ikonicznym, mroźnym zielonym szlamie z Nickelodeon Kids ‘Choice Awards – i prawie wszystkie postacie z 1990 roku marzyły o tym, by “zgnieść” u boku Jessego McCartneya i Victorii Justice (lub Alasdair Gillis o “Nie możesz tego zrobić w telewizji”, jeśli był dzieckiem w latach 80.).

Teraz wreszcie mamy szansę. To dlatego, że Nickelodeon odtwarza jasnozielone goo jako przypominający keczup “sos śliwkowy”, który kosztuje około 2,28 USD i jest teraz dostępny wyłącznie w Walmart.

Hoda Kotb i Christian Slater próbują nowego sosu śluzowego!

22.2.201800:50

Gdy sos śluzu dotarł do siedziby TODAY, zdecydowaliśmy, że musimy przetestować próbę neonu.

Wielu redaktorów zauważyło, że kolor jest tak zaskakujący, że nie chcieli go wypróbować. Wielu jednak, którzy byli na tyle odważni, aby je skosztować, uważało, że sos ślazu ma przyjemny smak, ale jest cieńsza niż zwykły ketchup. Jeden z naszych współpracowników wskazał, że zielona goo idealnie nadaje się na Halloween!

“Naprawdę smakuje jak wodnisty, ale całkiem pyszny ketchup. Patrząc na to, spodziewam się, że będzie bardziej zielony, jak jarmuż” – powiedział jeden z degustatorów.

Ogólnie rzecz biorąc, nasi degustatorzy lubili smak sosu śliwkowego i chętnie spożywają go na hamburgerach i frytkach, chociaż zauważyliśmy, że być może będzie musiała zamknąć oczy podczas jedzenia. Kolejna uczennica zauważyła, że ​​szlam zamieniał jej język na jasnozielony!

Szlam, Slime Sauce, Jim Carrey
Aktor Jim Carrey zostaje okrzyknięty na scenie podczas 24. dorocznej edycji Nickelodeon Kids ‘Choice Awards w sobotę, 2 kwietnia 2011 r., W Los Angeles.Matt Sayles / AP

Nieprzejrzysty kolor limonkowo-zielony jest początkowo nieco szokujący (nawet rywalizuje o nowy soczek z kruszonką z kopru w Sonic), ale po pierwszych kilku ugryzieniach ludzie zdawali się przyzwyczajać do tego pomysłu. To naprawdę smakuje jak zwykły ketchup, tylko z pluskiem nostalgii jako dodatkowym bonusem.

Podczas gdy nowy butelkowany śluz jest pikantnym sosem, oryginalna zielona mikstura była naprawdę bardzo słodka, “Letnia kolacja”, którą Mark Summers ujawnił niedawno The Daily Meal.

“Tego dnia oficjalnie zrobiono z budyń waniliowych, sosu jabłkowego i zielonego barwnika żywnościowego, ponieważ firma ubezpieczeniowa, która zajmowała się naszym programem, powiedziała, że ​​jeśli jest w ustach dla dzieci, musiała smakować dobrze i musiała być jadalna” – powiedział Summers.

W dzisiejszych czasach w rebootowanym programie zastosowano inną formułę: “Teraz mają zupełnie inny sposób na zrobienie tego, co jest jadalne, ale mamy firmę, która produkuje śluz specjalnie dla nas – nie wiem dokładnie, co w niej jest. ale z tego co rozumiem, smakuje całkiem nieźle! “

W przypadku zwykłego domowego slimer, squirting w nowym sosie butelkowym jest dziwnie zabawny i ogólnie nasza wewnętrzna dekada 1990 wydawała się zadowolona co najmniej.

Chcesz spróbować samemu?

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Sos śliwkowy, 2 dolary, Walmart

Nickelodeon slime sauce
Sos z szlamem niklowymWalmart