Nosiłbyś ten kieliszek do wina na następną imprezę?

Relaksujący kieliszek wina to świetny sposób na odpoczynek na imprezie, ale spójrzmy prawdzie w oczy: czasami ten kieliszek czerwieni może skurczyć twój styl, gdy próbujesz się z nim spotkać. Niezależnie od tego, czy organizujesz imprezę okolicznościową i odkrywasz, że nieustannie odkładasz kieliszek (walka jest prawdziwa!), Czy po prostu możesz mieć wolną rękę podczas mieszania, ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, to czuć się przywiązanym do szklanki.

Zobacz, jak Keir Simmons testuje naszyjnik, który trzyma twoje wino

Jan.10.201802:07

Przekąski i spotkania towarzyskie przy jednoczesnym zbalansowaniu kieliszka do wina powinny być sportem olimpijskim, jeśli nas o to poprosisz, więc wiemy, że miłośnicy wina z pewnością docenią naszyjnik z kieliszkiem do wina od Entuzjasty win.

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Naszyjnik z kieliszkiem do wina, 2 za 30 USD, Amazon

Wino Enthusiast Wine Glass Holder Necklace
Naszyjnik Wine Holder to spełnienie marzeń miłośnika win.Amazonka

Genialny projekt jest w zasadzie marzeniem miłośnika wina, ponieważ posiada klips z regulowanym paskiem, który utrzymuje regularne kieliszki ze szkłem na klatce piersiowej. Innymi słowy, pozwala ci “trzymać ręce wolne na przyjęciach, trzymając wino blisko serca”. Teraz możesz rozkoszować się tym kieliszkiem wina bez użycia rąk i komunikować się ze swoim sercem! Pozostaje tylko pytanie: dlaczego nie pomyśleliśmy o tym po raz pierwszy?

Niezależnie od tego, czy jesteś w biżuterii, czy nie, te naszyjniki do wina są dodatkiem, który wszyscy możemy uzyskać za sobą.

WineYoke Party Time Hand Free Naszyjnik z kieliszkiem do wina, 13 USD, Amazonka

WineYoke Party Time Hand Free Wine Glass Holder Necklace photo
Amazonka

Ok, teraz jest to sposób, w jaki chcemy się bawić!

Naszyjnik z kieliszków do wina z bukietem kolorowych sznurków, 3 USD, Amazonka

Wino Glass Necklace with Assorted Colored Cords, Aluminum photo
Amazonka

Wino i jasne kolory? Zarejestruj nas!

KLOUD City Assorted Colors Izolator do szkła na wino 8 USD, Amazon

KLOUD City Assorted Colors Wine Glass Insulator photo
Amazonka

Jest nawet wersja, która izoluje twoje wino! Geniusz, racja?

Aby uzyskać więcej prezentów związanych z winem, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po prezentach dla miłośników wina (które również stanowią doskonałe prezenty dla hostess!).