Nigdy nie zgadniesz 3 potraw, które zawsze trzyma Giada w swojej spiżarni

Czy zauważyłeś kiedyś, że jeden prosty składnik – nawet coś tak powszechnego jak czarny pieprz czy sok z cytryny – może całkowicie przekształcić danie, biorąc je od tego, co najlepsze do sensacyjnego?

Giada De Laurentiis robi gemelli z pestkami kale

23.2.201505:13

Aby pomóc poszerzyć repertuar spiżarni perkurierów, TODAY Food niedawno dogonił gwiazdę Food Network, Giadę De Laurentiis. Ujawniła trzy ulubione składniki, które zawsze trzyma w swojej kuchni – i nie możemy się doczekać, aby urozmaicić niektóre z naszych ulubionych potraw.!

Kalabryjskie zmiażdżone gorące chilli

“Ten mały słoik ma mocny cios, kiedy potrzebuję tego trochę więcej w przepisie”, mówi De Laurentiis z tej pasty z pikantnych siekanych chili w oleju. “Owocowa, pikantna i pyszna, w mojej lodówce zawsze jest słoik, sekret mojej makaronu Calabrian Chili”.

Pastę można znaleźć na włoskich targach, w niektórych supermarketach, a nawet w sklepach internetowych, w tym w Amazon. De Laurentiis nie jest jedynym szefem kuchni, który przysięga na pastę chilijską z Kalabrii. Curtis Stone używa go w makaronie, Garrison Price dodaje go do swojej czipsy na steki, a Missy Robbins używa go do przyprawiania sosu pomidorowego dla swoich klopsików.

Curtis Stone's Orecchiette with Grilled Zucchini and Tomato
Zdobądź przepis

Orecchiette Curtis Stone z grillowaną cukinią i pomidorem

Curtis Stone

Skórki z sera parmezan

“Tak przeoczone, te małe kawałki sera mają dużo smaku !!” De Laurentiis powiedział TODAY o twardych kawałeczkach, które normalnie można wyrzucić po rozdrobnieniu bloku parmezanu.

“Dodaję je do zup, sosów i dusić na zaskakującą nutę umami”.

Następnym razem, gdy dojdziesz do końca bloku Parm, zamiast wyrzucić go do kosza, zapisz go na partię De Laurentiis “Basic Parmesan Pomodoro” lub użyj w zupie lub bulionie do podania z kurczakiem. Jeśli nie zamierzasz od razu używać skórek, przechowuj je w zamrażarce w hermetycznym pojemniku, a będziesz gotowy, aby dodać odrobinę dobroci w jednej chwili..

200-kalorii Panera-Style Broccoli Cheddar Soup
Zdobądź przepis

200-kalorii Panera-Style Brokuły Cheddar Zupa

Casey Barber

Różowy pieprz

O ile nie są to prawdziwe ziarna pieprzu, to różowy pieprz to właściwie jagody z drzewa związanego z drzewem nerkowca, według Penzeys Spices. Zauważ, że ponieważ owoc pochodzi z drzewa z rodziny nerkowców, ludzie z alergią na orzechy mogą doświadczyć niepożądanych reakcji na nie i powinni zachować ostrożność lub unikać ich w przepisach.

Te małe jagody są “kwiatowe, ciepłe i ładne w tym samym czasie”, mówi De Laurentiis. Można je znaleźć w specjalistycznych supermarketach i na Amazon. “Uwielbiam dodawać je do kremowej potrawy z makaronem, na przykład do mojej cytryny i groszku Alfredo, i dodać poziom wyrafinowania.” Spróbuj różowego pieprzu samodzielnie lub zmieszaj z prawdziwą papryką na stekach, kurczakach lub potrawach z owoców morza. Są również bardzo kolorowym dodatkiem do tego przepisu Beet Fettuccine Alfredo.

Buraczany Fettuccine Alfredo
Zdobądź przepis

Beet Fettuccine Alfredo

Chloe Coscarelli

Jesteśmy gotowi, aby zaopatrzyć się w ulubione produkty Giady, aby nasze ulubione włoskie potrawy były jeszcze bardziej aromatyczne!

DZISIAJ ma powiązania partnerskie, więc możemy uzyskać niewielki udział w przychodach z Twoich zakupów. Przedmioty są sprzedawane przez sprzedawcę, a nie DZISIAJ.