Nie możesz dostać rąk na ryż kalafiorowy Tradera Joe? Wypróbuj te opcje

Kiedy po raz pierwszy zauważyliśmy kalafior kupiony przez Tradera Joe chwilę temu, wiedzieliśmy, że to będzie duże – redaktor Food TODAY był nawet świadkiem walki dwóch osób o torbę.

Szybko do przodu około roku, a produkt wciąż leci z półek – tak bardzo, że niektóre sklepy wciąż podobno luźno wymuszają limity na dwie torby na klienta – ale Trader Joe nie jest już jedynym miejscem, w którym można uzyskać gorący produkt, zarówno.

Świeży cauliflower rice at Trader Joe's
Ryż kalafiorowy jest dostępny w Trader Joe’s w alejce produktu, jak również w zamrożonym. Tracy Saelinger / TODAY

Kalafior w plasterkach – wytwarzany przez pulsujący kalafior w maszynce, dopóki nie ma tekstury ryżu – w ostatnich latach przykuł uwagę jako nisko węglowodanowy substytut ryżu.

Wiele wątków Reddita jest poświęconych popularnemu produktowi Tradera Joe – mówi się nawet, że lokalny przedsiębiorca Joe Joe poinformował, że kalafior w rytmie jest teraz trzecim najlepiej sprzedającym się przedmiotem w sklepie.

Jeden z pracowników Trader Joe’s z New Jersey powiedział TODAY Food, że limit dwóch worków “został zniesiony”, chociaż teraz mamy limit na dwie skrzynki na nowszą mrożoną pizzę kalafiorową. (Oficjalnie Trader Joe’s nie dopuszcza limitów zakupów, chociaż klienci w okolicach Nowego Jorku są przyzwyczajeni do kupowania znaków maksymalnego zakupu – jeden z komentatorów Reddita napisał, że dopóki nie zostaną wprowadzone limity na produkt, wyprzeda się każdego dnia o 10 rano .)

Handlowiec Joe's frozen cauliflower rice
Torebki z zamrożonego kalafiora mogą pozostać w zamrażarce przez wiele miesięcy, co kusi ludzi, aby zaopatrzyć się w nie za pomocą zbroi.Tracy Saelinger / TODAY

Jest tak popularny, że przemysł ryżowy jest nawet bardziej niż trochę nerwowy, z aluzjami, że może zacząć kwestionować zdolność producentów do używania słowa “ryż” na opakowaniach.

Początkowo, jeśli chciałeś gotować z ryżem kalafiorowym, musiałeś zrobić własny, używając tarki do pudełek lub robotów kuchennych, ale kiedy zacząłeś z Paleo i czystym jedzeniem tłumy, producenci zaczęli sprzedawać zapakowane, wstępnie przygotowane wersje to, które kosztuje od 2 do 3 dolarów za dużo, jest mniej pracochłonne i często bardziej opłacalne niż tworzenie własnych.

Nie przerażaj się, jeśli nie mieszkasz w pobliżu Trader Joe’s: nie jest to już jedyne miejsce, w którym można dostać pakowany ryż kalafiorowy.

Green Giant ma całą linię warzyw w plasterkach, w tym “rymowany kalafior”, a także paczkę kalafiora i brokuła, stek z kalafiora i słodkiego ziemniaka oraz stary kalafior kalafiorowy.

Whole Foods ma także własną markę kalafiorów w cenie 365 marek, a niektóre sklepiki Costco noszą “kalafior” z kalafiora “Farm Day Organic”.

Więc nie ma potrzeby kupowania dodatkowej głębokiej zamrażarki do gromadzenia warzyw: po prostu miej oko otwarte w każdym przejściu zamrażarki. Ale jeśli zobaczysz te kawałki pizzy, zrób jeden z nich.