Nie możemy uwierzyć, ile waży ten gigantyczny serowy klub Sam’s Club

Upadek jest tuż za rogiem, więc już popijamy latte z dyni, jemy lody z dyni i spryskujemy olejem z dyni – tak, naprawdę – prawie na wszystko.

Teraz jest kolejna dekadencka uczta dla tych, którzy po prostu nie mogą się nasycić tym popularnym smakiem jesiennym. Sam’s Club sprzedaje ucztę dla miłośników dyń, która jest tak duża, że ​​praktycznie można ją wąchać od Halloween do Święta Dziękczynienia.

Sklep z zakupami hurtowymi, w którym można kupić galony detergentu do prania i niewielki kawałek papieru toaletowego, oferuje 72-uncjowy dyniowy sernik z kremową bitą polewą i prażonymi orzechami włoskimi.

Sam's Club is selling a 72-oz pumpkin cheesecake
Ten 14-plasterkowy, 4-funtowy sernik od Sam’s Club powinien wystarczyć do zaspokojenia pragnień dyń. klub Sama

Ciasto, które składa się z 14 plastrów, jest około dwa razy większe niż przeciętny sernik z sernikami i faktycznie ma podwójne plastry. Co więcej, zapala się na więcej niż 4 funty nowojorskiego sernika z grahamową skórką.

Gigantyczny deser to najnowszy produkt z tej dyni, który obejmuje kosmetyki i produkty do kąpieli, Tosty z ryżem, krople na kaszel, ciasto z dyni i M & M, a nawet balsam do ust i cień do powiek..

Spraw, aby Święto Dziękczynienia było wyjątkowe z brulee z dyni

25.11.201303:36

Sernik ma być przechowywany w stanie zamrożonym, prawdopodobnie po przeniesieniu wszystkich innych przedmiotów z drogi, aby zrobić miejsce dla niego w zamrażarce. Ale jego okres przydatności do spożycia wynosi 365 dni, więc dosłownie może zająć rok.

Sprzedawane pod marką własną Marka prywatnego sklepu, ciasto jest już dostępne w Święto Dziękczynienia.

A jeśli nie jesteś członkiem klubu Sam’s, to jest dobry czas na dołączenie, jeśli chcesz zaplątać się w ten sernik – sieć oferuje specjalny promo dla dodatkowych oszczędności, jeśli zarejestrujesz się przed 30 września.

Redaktorzy TODAY uważali, że ten przedmiot jest warty wiadomości – i mamy nadzieję, że tak. DZISIAJ ma powiązania partnerskie, więc możemy uzyskać niewielki udział w przychodach z Twoich zakupów. Przedmioty są sprzedawane przez sprzedawcę, a nie DZISIAJ. Wszystkie ceny mogą ulec zmianie, a przedmioty mogą zostać wyprzedane na podstawie zasobów reklamowych kupca.

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.