Nie masz halucynacji: wspaniała tęcza z bajgla, którą musisz spróbować

Nie koryguj ekranu. Nie masz halucynacji. Ten niesamowity bajgiel tęczowy jest prawdziwy i jest nadziewany waty cukrowej i serem śmietankowym o smaku tęczy posypać ciasto. Tak naprawdę.

Tęcza Bagel Stuffed with Funfetti Cream Cheese and Cotton Candy from Brooklyn's The Bagel Store
Alessandra Bulow / DZISIAJ

Po obejrzeniu zdjęć tej niekontrolowanej kanapki, na której ostatnio pojawiły się kanały Instagrama, musiałem przejść do źródła – The Bagel Store na Brooklynie w Nowym Jorku. Kiedy przejeżdżałem metrem nad mostem Williamsburga, wyjrzałem nad East River i zastanawiałem się, czy smakuje tak, jak sobie wyobrażałem: jak jednorożec, który połknął księżniczkę, która połknęła tęczę, która pochłonęła zamek. Dostajesz obraz.

Tęcza Bagels from Brooklyn's The Bagel Store
Alessandra Bulow / DZISIAJ

Nie można tego przegapić, gdy tylko dotarłem na miejsce, wyzerowałem technicolor Rainbow Bagels. Po pierwsze, przysięgłem kilka razy. Po prostu szczery. Wyglądają jak Play-Doh, pomyślałem. Próbowałem mojego uczciwego udziału w Play-Doh jako dziecko (wszyscy tak robią?) I mieli nadzieję, że tam właśnie skończyło się podobieństwo. Pierwszy kęs przypomniał mi jedno z moich ulubionych płatków śniadaniowych o owocowym smaku owoców, Fruit Loops.

Bawełna Candy Bagel at Brooklyn's The Bagel Store
Alessandra Bulow / DZISIAJ

Potem musiałem się dowiedzieć, czy ten wspaniały dwubarwny Cotton Candy Bagel rzeczywiście smakował jak impreza w parku rozrywki. Smak był na miejscu.

Psychodeliczny Bagels at Brooklyn's The Bagel Store
Alessandra Bulow / DZISIAJ

Właściciel-piekarz Scot Rossillo, znany również jako The Bagel Artist, wprowadził mnie w wariację klasyczną, zwaną Psychedelic Rainbow Bagels, która ma podobny do jagodowego smaku. Są ulubionymi osobistościami Rossillo, ponieważ mają jeszcze żywe wiry i żyły kolorów. “Są to najbardziej podniecające” – powiedział.

cukierek Corn Bagels at Brooklyn's The Bagel Store
Alessandra Bulow / DZISIAJ

Potrzeba pięciu godzin konsekwentnego czasu na zrobienie partii 100 misternie zaprojektowanych wielobarwnych bułeczek. W tym samym czasie można zrobić 1000 tradycyjnych bułeczek (które są naprawdę pyszne – szczególnie podobał mi się satysfakcjonujący smak i smak cebuli). Ale bajgle to płótno Rossillo i jak każdy inny artysta, czas nie jest czynnikiem, jeśli chodzi o tworzenie arcydzieła. Aż do późnych godzin nocnych, ciągle wymyśla nowe sezonowe wersje, takie jak te o smaku waniliowym Candy Corn Bagels na Halloween.

Różowy Awareness Bagels at Brooklyn's The Bagel Store
Alessandra Bulow / DZISIAJ

Te ładne różowe będą dostępne pod koniec października na miesiąc świadomości raka piersi. Mają lekki i przyjemny smak wanilii.

niebieski Healing Bagels at The Bagel Store
Alessandra Bulow / DZISIAJ

Będziemy wysyłać bajgle w dowolne miejsce w USA i Rossillo, aby stworzyć dla każdego specjalnie zaprojektowane kolorowe bułeczki, takie jak te Niebieskie Bufety lecznicze, które są specjalną prośbą Kathy Wakile z “The Real Housewives of New Jersey” i właśnie znalazły się w .

Różnorodność of Rainbow and Psychadelic Rainbow Bagels from Brooklyn's The Bagel Store
Alessandra Bulow / DZISIAJ

Teraz wracam do mojej misji: degustacja tej wspaniałej kanapki z bajgla.

Pokrojony Rainbow Bagels at Brooklyn's The Bagel Store
Alessandra Bulow / DZISIAJ

Krok pierwszy: ułóż te piękne piękności, a znajdziesz kalejdoskop kształtów i kolorów.

Tęcza Funfetti Cake Cream Cheese at The Bagel Store
Alessandra Bulow / DZISIAJ

Teraz do dodatków. To nie jest zwykły kremowy ser. Rossillo piecze tęczowy placek wypełniony kroplami (przypominający funfetti Pillsbury’ego), pozwala ostygnąć, a następnie delikatnie wtapia się w lukier z sera śmietankowego, więc wciąż są kawałki ciasta, kremowy ser i posypki w każdym ukąszeniu.

Tęcza Bagel with Rainbow Sprinkle Cake Cream Cheese and Cotton Candy from Brooklyn's The Bagel Store
Alessandra Bulow / DZISIAJ

Duża warstwa różowo-niebieskich waty cukrowej to wykończenie. OK, czas na prawdziwy test. Pierwszy kęs.

Pierwszy bite of Rainbow Bagel Stuffed with Funfetti Cream Cheese and Cotton Candy from Brooklyn's The Bagel Store
Alessandra Bulow / DZISIAJ

To marzenie każdej małej (i dużej) dziewczynki: tęczowa kanapka deserowa, która smakuje jak mashup z ulubionego tortu z dzieciństwa, twoje płatki śniadaniowe z dzieciństwa i delikatna i puszysta wata cukrowa.

Krzyż Section of Rainbow Bagel Stuffed with Funfetti Cream Cheese and Cotton Candy from Brooklyn's The Bagel Store
Alessandra Bulow / DZISIAJ

Podzielona na pół, kanapka tworzy dwa wielobarwne łuki, które nawet przypominają kształt tęczy. Brakuje tylko czarodziejskiego pyłu, ale nie zdziwiłbym się, gdyby Rossillo wygrał partię do przyszłego tygodnia.