Najnowszy smak Pepsi brzmi jak zgaga

AKTUALIZACJA: Nasze największe obawy zostały potwierdzone. Według informacji prasowej PepsiCo, napój gazowany o smaku cynamonu, który firma stara się ogłosić “najgorętszym napojem lata”, rzeczywiście zostanie wydany w całym kraju w obu butelkach i może utworzyć – ale na szczęście tylko zostaną sprzedane do końca czerwca.

Przeczytaj oryginalny post poniżej:

Czy Twoje kubki smakowe wolą trochę ciepła? Wtedy możesz być podekscytowany, gdy usłyszysz o nowym smaku cynamonowym o nazwie “Fire” o limitowanej edycji.

Firma sodowa testuje nowy produkt w wybranych 7-Eleven w Michigan, według Grubstreet. Ale nawet tam, znajdziesz go tylko w smaku Slurpee – nie jest dostępny w formie puszki, przynajmniej na razie.

Food Instagrammer Eric Koenreich, który prowadzi konto @poweredbyicecream testował smak napoju, ale nie był pod wrażeniem. Porównał ten smak do ognistej cynamonowej whisky. “Miałem wiele złych wspomnień z Kulą Ognistą Kula” – powiedział. “I niestety ten smak bardzo przypomina whisky Fireball, choć bez alkoholu. To nie jest coś, co i tak chcę pić trzeźwo. “Dał Slurpee ocenę pięciu na 10.

Inni też nie byli w piciu. Użytkownik na Instagramie @tim_fizz podał 4 kaczki w dół, ale powiedział, że ma duże nadzieje na wersję Pepsi Fire w puszkach.

Podczas gdy puszki nie są potwierdzone, niektóre zauważyły ​​je na rynkach zagranicznych, takich jak Meksyk, Singapur i Filipiny. Według Grubstreet krążą plotki, że USA mogą być następne.

Jedno konto na Instagramie opublikowało nawet obraz tego, co wydaje się być prototypem i zasugerowało, że puszki mogą pojawić się w trzecim kwartale 2017 roku. Niezależnie od daty, Pepsi Fire brzmi dla nas jak zgaga.

ZWIĄZANE Z

  • Nowy Fajerwerk Oreo jest tutaj, aby rozświetlić swój świat
  • Oreos na śniadanie ?! Poznaj nowy smak Waffles & Syrup
  • Starbucks zostaje pozwany przez Unicorn Frappuccino

Zobacz, jak robi się hipnotyzujący bajgiel jednorożca

May.05.201700:52

Ten post został pierwotnie opublikowany 10 maja 2017 r.