Najlepsze wolne kuchenki i Crock-Garnki według członków TODAY Food Club

Dzięki możliwości przyrządzania obfitych gulaszy i odpadania kości z małym lub żadnym nadzorem, powolne kuchenki i Crock-Pots są ulubionymi podstawowymi artykułami kuchennymi dla zapracowanych domowych kucharzy. Ale skoro tak wielu na rynku, jak wybrałeś dla siebie najlepszy? Zwróciliśmy się do naszych profesjonalnych profesjonalistów, którzy poprowadzą nas we właściwym kierunku.

Projektant receptury Casey Barber – którego owijająca się powoli mąka owsiana jest porannym ratownikiem – wydaje się, że większość modeli jest w stanie wykonać to zadanie, niezależnie od ceny. Istnieje jednak jeden kluczowy wyjątek. Mówi Barber: “Jedyna rzecz, jaką chciałbym zauważyć, to fakt, że czasami rzeczy gotują się szybciej w stylu Instant Pot, prawdopodobnie dlatego, że mają cieńsze metalowe wkładki i lepiej się uszczelniają”.

Aby pomóc Ci znaleźć najlepszy garnek do Twoich potrzeb kulinarnych, szukaliśmy rekomendacji od członków TODAY Food Club i znaleźliśmy kilka bestsellerów z Amazon.

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

KitchenAid 6-Quart Slow Cooker ze szklaną pokrywką, 89 USD (zwykle 130 USD), Wayfair

Wayfair

“Miałem ten model KitchenAid od ponad czterech lat i bardzo mi się podoba: ma wyświetlacz cyfrowy, więc niezwykle łatwo ustawić zegar i ma automatyczny przycisk” keep warm “, który jest idealny do rozrywki Podoba mi się również rozmiar – jest idealny dla mnie i mojej rodziny oraz dla moich przyjaciół! ” – Alice Choi, Hip Foodie Mom

Jest to również dostępne na Amazon za 83 USD.

Crock-Pot 6-Quart Countdown Slow Cooker z piecykiem Browning, 68 USD (zwykle 80 USD), Wayfair

“Uwielbiam to, że garnek w tej powolnej kuchence może być również używany na kuchence, co ułatwia brązowienie mięsa lub smażenie czosnku i cebuli bez brudzenia dodatkowych patelni. Wystarczy rozpocząć przepis w garnku na piecu, a następnie włożyć w powolnym piekarniku, który pozwala mu wykonywać swoją pracę, jest także idealny do szybkiego zmniejszania ilości sosów, które nie odparowały wystarczająco podczas gotowania, a nawet do przechowywania w lodówce i ponownego podgrzania następnego dnia. – Alejandra Ramos, zawsze zamawiaj deser

Jest to również dostępne w sprzedaży Amazon za 50 USD.

Instant Pot 7-w-1 Pressure Cooker, 99 USD, Amazon

Instantpot
Amazonka

“Nie jest dla mnie niespodzianką, że Instant Pot to może być pierwsze na świecie wirusowe urządzenie kuchenne, używam go tak bardzo, że ma teraz stałą przestrzeń na moim kuchennym blacie, ponieważ to, co nie jest uwielbiane przy obiedzie gotowanym w połowie czasu? guziki, które mówią: drób, zupa, mięso / gulasz, fasola / chili są pomocne, gdy nie masz pewności, ile czasu ugotujesz, czego wcześniej nie próbowałaś. ” – Gina Homolka, Skinny Taste

All-Clad 6,5-Quart Programowalny Slow Cooker w kształcie owalnym, 130 USD (zwykle 180 USD), Amazon

All-Clad Slowcooker
Amazonka

Ten model All-Clad jest takim hitem, nie jednym, ale dwoma blogerami spożywczymi, wybrał go jako swojego ulubionego po przetestowaniu wielu innych.

“Przez lata posiadałem kilka powolnych kuchenek, ale moje ulubione dłonie to mój All-Clad.” Jest taki ładny w kuchni i działa pięknie, ale najbardziej podoba mi się to, jak łatwo jest używać Funkcja programu jest niezwykle wygodna (należy pamiętać, że gotowanie trwa od 4 do 20 godzin!), A wyjmowana wkładka jest bardzo przyjemna do zmywania. Można ją myć w zmywarce, ale jeśli wolisz prać ręcznie, materiał ceramiczny czyni ją ekstra łatwą. ” – Shea Goldstein, Dixie Chik Cooks

“Łatwe w obsłudze dzięki prostym ustawieniom” wysokim “i” niskim “Niektóre kuchenki mogą być przesadzone z przyciskami bazillionu, których nigdy nie będziesz używał! Ten ma również programowalny timer, mogę ustawić go na osiem godzin i wiem, że jest nie zmieniając mojego obiadu w papkę, gdybym się trochę spóźnił, to automatycznie włącza się w tryb “utrzymywania ciepła” po upływie czasu, lubię też czysty wygląd stali nierdzewnej … Wieko na tej kuchence przetrwało szóstkę faza miesiąca, kiedy moi koledzy byli naprawiani na codziennej jam-bandowej sesji w kuchni z moimi garnkami i patelniami! ” – Joanie Simon, Joanie Simon

Najpopularniejsze kuchenki wolnoogrzejne firmy Amazon

Hamilton Beach Stay or Go 6-Quart Przenośna powolna kuchenka, 32 USD, Amazon

Przygotuj jedzenie na imprezy i imprezy za pomocą tego przenośnego modelu z Hamilton Beach. Uchwyt składany pozwala na samodzielne przesunięcie całej wolnej kuchenki, więc nie jest potrzebne dodatkowe oprogramowanie Tupperware. Jak jeden z recenzentów zachwycał się: “Przewiozłem to wiele razy bez żadnych wycieków”.

Elite Gourmet 1,5-Quart Slow Cooker, 11 USD (zwykle 20 USD), Amazon

Trudno jest pokonać niedrogą cenę na drobnym wolnym piekarniku Elite Gourmet. Wszechstronne urządzenie, które mieści 1,5 sztuki, jest idealne dla mniejszych gospodarstw domowych i kucharzy z niewielkimi kuchniami. Jak odkrył jeden z nabywców, działa on również jako “idealny mini-stolik do kąpieli”!

Crock-Pot Programujący 6-Quart Cook & Carry Slow Cooker, 35 USD (zwykle 60 USD), Amazon

Cyfrowy zegar odliczający sprawia, że ​​sporządzanie wolnych posiłków w kuchence jest proste. “Niektóre inne” programowalne “powolne kuchenki mają kilka opcji kombinacji czas / temperatura, ale są one dość ograniczone – to daje pełną kontrolę”, powiedział jeden z recenzentów. Jest też wymienny garnek kamionkowy, który jest nie tylko świetny do rozrywki (nie trzeba przenosić posiłku na żadną ozdobną porcelanę!), Jest również przyjazny w zmywarce.

Aby uzyskać więcej przedmiotów kuchennych, które pomogą Ci przygotować się do gotowania w tym sezonie zimowym, sprawdź nasze ulubione zestawy noży, nasze zestawy najlepszych domowych książek kucharskich i nasze urządzenie typu “go-to”, dzięki któremu możesz zrobić prawie wszystko za połowę czasu..

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w sierpniu 2017 r. Na stronie Today.com.