“N Sync to 98 Degrees: Byli chłopcy śpiewają zespoły wskakują do przemysłu spożywczego

Piosenkarze z zespołów takich jak New Kids on the Block, “N Sync i 98 Degrees” cieszyli się dużym powodzeniem w młodym wieku. Ale sława i fortuna nie zawsze trwają wiecznie.

I chociaż wielu z tych byłych członków zespołu muzycznego przeszło pomyślnie udaną karierę solową (cześć, Super Bowl Halftime Show!), Niektóre z tych światowej sławy popów mają słodki sukces na scenie – w biznesie restauracyjnym.

Niezależnie od tego, czy ci młodzi ludzie z lat 90. otwierają restauracje w swoich rodzinnych miastach, czy przynoszą małe miasteczko do dużego miasta, ci chłopcy serwują swoją wyjątkową miłość do nowej publiczności. Choć ich gust może się różnić, wszyscy przedsiębiorcy koncentrują się na branży, mając wspólny cel: zbliżyć się do swoich korzeni.

Justin Timberlake, Southern Hospitality

Getty Images / Southern Hospitality

Główny bohater tegorocznego Super Bowl Halftime Show wystartował z jego słynną restauracją Southern Hospitality, aby wprowadzić smaki z dzieciństwa spędzonego w Memphis w stanie Tennessee do Big Apple. Ponieważ Timberlake odnalazł wiele sukcesów jako solowy artysta podczas swoich lat “N Sync” (wydał multi-platynę “FutureSex / LoveSounds” na rok przed otwarciem restauracji), jego wyprawa do branży restauracyjnej może być zaskakująca niektóre – ale w tym roku restauracja będzie świętować 10 lat w biznesie.

Southern Hospitality serwuje grilla w stylu Memphis (znane z aromatycznych suchych ścierek i dużej ilości wieprzowiny) na środkowym Manhattanie, z wyśmienitymi potrawami południowymi, takimi jak żebra z żeberka, mostek z czarnej pieprzu i smażony kurczak w stylu Tennessee. Aby uczcić Super Bowl, restauracja Southern będzie oferować specjalne okazje w całej grze oraz 4 dolary smażonych marynat, żeber wieprzowych, Frito i więcej!

Żona Timberlake’a, aktorka Jessica Biel, została również ugryziona przez robaka i otworzyła w 2016 roku Au Fudge, przyjazną dzieciom restaurację w Los Angeles..

Jordan Knight, Novara

Jordania Knight at Novara
Anna Ivanova

Knight’s Novara jest zaledwie rzut kamieniem od miejsca urodzenia i wychowania tego New Kid on the Block. Mieści się w starym kinie, zaledwie piętnaście minut na południe od Bostonu w Milton w stanie Massachusetts, Novara pozwala Knightowi być bliżej domu – dosłownie – ponieważ obecnie mieszka w sąsiedztwie z żoną i dwójką dzieci.

“Zaangażowanie w Novara pozwala mi być częścią lokalnej społeczności, ponieważ obszar Bostonu zawsze był tam, gdzie nazywam domem” – powiedział Knight TODAY Food. Knight i inni współwłaściciele Novary regularnie organizują także imprezy charytatywne i aukcje w restauracji. W listopadzie, superbohaterowie NKOTB przekazali 25 000 $ na aukcji fundraisera, aby zjeść lunch z Knightem, ceną, która przez tydzień karmiła 3000 rodzin w Massachusetts.

Lance Bass, globalny restaurator

Lanca Bass
Denny Ilic

Lance Bass zyskał sobie sławę na scenie międzynarodowej restauracji, z restauracjami od Kalifornii po Grecję. “Chodzi mi o jedzenie” – powiedział Bass TODAY. “Dorastając w Mississippi, wszystko kręciło się wokół jedzenia. Odkąd pamiętam, zawsze uwielbiałem jeść z przyjaciółmi. “

Bass przez lata inwestował w kilka projektów restauracyjnych, w tym Estrella w Los Angeles, Rocco’s Tavern w West Hollywood i Santana’s w Mykonos, Grecja. Stworzył nawet przepisy na program dostawy i przygotowywania posiłków, Chef’d, który zawiera zwroty akcji na klasycznych, wygodnych produktach, takich jak kotlety wieprzowe przyprawione rancho i ciasto z kawałkami czekolady. “Zawsze mówiłem jako dziecko” Chcę dorosnąć i otworzyć restaurację, a ja chcę, aby moja mama była szefową kuchni. “

To dziecięce marzenie może wkrótce stać się rzeczywistością, ponieważ Bass pracuje obecnie nad książką kucharską z matką.

Nick i Drew Lachey, 98 stopni

Earl Gibson III / Getty Images

The Lachey Brothers – Nick and Drew – zawsze byli wielkimi zwolennikami ich rodzinnego miasta Cincinnati w Ohio, więc otwarcie ich własnego baru sportowego nie było zbyt dużym naciągiem.

Śpiewacy otworzyli Lachey’s Bar w 2015 roku i wybrali dawną przestrzeń magazynową na rogu 12 i Walnut Street, ponieważ zbliżyli ich do swojej młodości: bracia uczęszczali do pobliskiej Szkoły Kreatywnej i Performing Arts … powiedzielibyśmy, że szkoła bardzo im służyła! Dziś Lachey’s Bar oferuje pubowe jedzenie, mnóstwo piwa z beczki, koktajle i rezydujący DJ w weekendy – prawdziwa oda do muzycznej strony braci.

Joey Fatone, Fat One’s Hot Dogs i Italian Ice

Joey Fantone
Eric Dean

Joey Fatone otworzył pierwszą lokację “Fat One’s Hot Dogs & Italian Ice” w Orlando na Florydzie w 2016 roku. Służył psom jumbo z dodatkami od klasycznych (kiszona kapusta, musztarda i cebula) po modne (guacamole) , Sos Sriracha, a nawet frytki). Jednak poprzedni “N Syncer” zdecydował się zamknąć oryginalną restaurację pod koniec 2017 roku, ponieważ chciał wziąć swój nowy show na drogę i przynieść jedzenie prosto do fanów.

Fatone zrestartował swój biznes jako ciężarówkę spożywczą w styczniu i ponownie zaczął wyrzucać psy w tym tygodniu. Chcesz znaleźć Fat One? Harmonogram rozmieszczenia ciężarówki zostanie opublikowany co tydzień w mediach społecznościowych. Jeśli masz ochotę na oryginalne menu Fat One, nie martw się, Fatone niczego nie zmienił, a nawet dodał nowy przedmiot: psa z Chicago.

“W letnie dni, kiedy mieszkałem w Nowym Jorku, chodziłem do Nathana na Coney Island, żeby dostać hot doga. Potem chodziłem po molo, by zdobyć włoski lód. I zawsze chciałem mieć coś takiego “, powiedział Fatone TODAY Food przez e-mail.

“[Ciężarówka z jedzeniem] naprawdę przedstawia kombinację tego, kim jestem, skąd pochodzę i gdzie byłem.”

Donnie, Mark i Paul Wahlberg, Wahlburgers

Paweł and Donnie Wahlberg at their restaurant
Wahlburgers

Bracia Wahlberg uruchomili pierwszą restaurację Wahlburgers burger w swoim rodzinnym Bostonie w 2014 roku. Dziś mają 20 restauracji w całym kraju, z dużymi planami ekspansji za granicą i hitem reality show o rodzinnym biznesie “Wahlburgers”, na A i E.

“Nie bardzo wiedzieliśmy, dokąd zmierzała podróż, kiedy postanowiliśmy stworzyć restaurację z burgerami w imieniu naszej rodziny”, powiedział Donnie Wahlberg DZISIAJ przez e-mail. “Teraz, 20 restauracji w całym kraju i osiem sezonów później, jesteśmy absolutnie zaskoczeni reakcją naszych gości i naszych fanów.”

W styczniu bracia wprowadzili nawet opcję bezmięsnego burgera (jest to robione z mięsistą, białkową bazą roślinną Niemożliwego Burgera) z wędzonym cheddarem, sałatą, karmelizowaną cebulą, chili przyprawionymi pomidorami i podpisem Pawła, domowej roboty Wahlsauce. “Najlepsze jest to, że robimy to razem, jako rodzina” – kontynuował Donnie. “To naprawdę zbliżyło nas do nas na tak wiele sposobów iz perspektywy czasu jest to prawdopodobnie prawdziwy powód, dla którego wszyscy zdecydowaliśmy się to zrobić.”