Mozzarella o kijkach Ruffles już istnieje – i wszyscy jesteśmy za to

W samą porę na Super Bowl Sunday, bogowie z przekąskami pobłogosławili nas nową przekąską o imponujących proporcjach: Ruffles Mozzarella ‘N Marinara Chips.

Tak, to prawda: chipsy o smaku patyku mozzarella są teraz rzeczą i oficjalnie ślinimy się!

Ruffles Mozzarella 'n Marinara chips photo
Frito Lay

Nowy smak łączy w sobie dwie z naszych ulubionych potraw w jednej pysznej przekąsce i jest stałym nowym elementem w zestawie chipsów ziemniaczanych Ruffles, więc nie musisz się martwić, że zniknie on z półek w najbliższym czasie.

Ruffles Mozzarella ‘n Marinara została wydana w USA w tym miesiącu i możemy podziękować instagramowi TheJunkfoodAisle za wyłapanie genialnego produktu w sklepie spożywczym Safeway 1 lutego. Według Frito-Lay, możesz teraz znaleźć torby z frytkami w całym kraju w sklepach spożywczych, sklepach spożywczych i drogeriach.

https://www.instagram.com/p/BeohWn7HPA1

Najnowsza wersja jest najnowszą wersją smaków, która stara się przesuwać kopertę. Starszy wiceprezes i dyrektor ds. Marketingu w firmie Frito-Lay North America Jen Saenz powiedział TODAY Food.

“Ruffles lubi zachwycać naszych fanów niesamowitymi smakami, które naszym zdaniem pokochają” – powiedziała. “Ruffles Mozzarella n Marinara to jeden z naszych najnowszych smaków, który łączy w sobie pyszne połączenie gładkiego smaku mozzarelli z pikantnym posmakiem marinara”.

Lody Flamin ‘Hot Cheetos i mozzarella w tym samym tygodniu? Nie wiemy, co najpierw jeść!