Mickey Mouse kończy 90 lat! Świętuj z cukierkami w stylu Disneya, lodami i wieloma innymi produktami

Myszka Miki może być ponadczasową ikoną, ale, jak się okazuje, nawet słynne myszy starzeją się tak samo, jak reszta z nas.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych maskotek Disney World ma w tym roku 90 lat. 18 listopada 1928 roku Walt Disney i jeden z jego animatorów, Ub Iwerks, mieli premierę krótkometrażowego filmu “Steamboat Willie” w Universal Theater w Nowym Jorku. I tak po prostu narodził się gryzoń.

W tym roku, by uczcić największy kamień milowy Mickey, kilka marek świętuje eklektycznymi kolekcjami limitowanych edycji smakołyków, bibelotów i przekąsek, które honorują klasyczny rysunek Disneya.

Kolekcja Disney Mickey Mouse 90th Anniversary, zaczynając od 8 $, Sugarfina

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Kolekcja Disney Mickey Mouse Candy

8 USDSugarfina

Disney i Sugarfina nawiązały współpracę, aby stworzyć Disney Mickey Mouse 90th Anniversary Sollection, limitowaną edycję batoników czekoladowych ozdobionych kroplami w kształcie Mickey i gummies w stylu Mickey. Każdy słodki przysmak dostępny jest w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach pamiątkowych w stylu Mickey. Dostępne są również duże kolekcje kolekcjonerskie.

Zupa z pomidorów Campbell, 2 USD, Target

Zupa z pomidorów Mickey Mouse Campbella

2 USDCel

Na początku tego miesiąca Campbell wydał nowe puszki z zupą, w których zastosowano trzy różne wzory Myszki Miki. Projekty przedstawiają Mickey’a nakreślonego w stylu trzech różnych epok Disneya, w tym oryginalny wygląd z “Steamboat Willie” z 1928 roku, a także obecną wersję, która jest bardziej rozpoznawalna dla pokolenia millenialsów. Te puszki na zupę Campbell można znaleźć na półkach w Target teraz i będą dostępne do października 2019 roku.

Pepperidge Farm Mickey Mouse Special Edition Goldfish, 12 USD za 2, Amazon

Pepperidge Farm Mickey Mouse Cheddar Goldfish

12 USDAmazonka

Dostępne również za 2 USD (za torbę) w Target.

Pepperidge Farm wprowadzi na rynek Mickey Mouse Goldfish w całym kraju 1 października i wygląda absolutnie uroczo. Wymieszane ze zwykłymi pomarańczowymi kruszonkami Goldfish, które wszyscy znamy i kochamy, w każdym opakowaniu znajdą się czerwone krakersy w kształcie Myszki Miki. Te specjalne Mickey Goldfish zostały wprowadzone na rynek w sklepach Target jeszcze tego lata. Zdobądź je, gdy będą gorące (i chrupiące!), Ponieważ przekąski będą dostępne tylko do października 2019 roku.

Mickey Mouse Round Dutch Oven, 350 USD, Le Creuset

Okrągły holenderski piekarnik Myszki Miki

350 USDLe Creuset

Uznany przez szefów kuchni na całym świecie za trwałość i pięknie kolorowe produkty, naczynia kuchenne Le Creuset są złotym standardem jeśli chodzi o żeliwne garnki i patelnie. Ten jasno-czerwony holenderski piekarnik wyposażony jest w drukowaną podstawę z małym pudełkiem z Myszką Miki na górnym pokrętle ze stali nierdzewnej. Za 350 USD, to na pewno nie jest tanie, ale ta pula z pewnością będzie trwać miłośnikowi Disneya w twoim życiu wielu, wielu szczęśliwych posiłków.

Limitowana edycja Mickey Mouse Tumbler, 19 USD, Tervis

Tervis Limited-Edition Mickey Mouse Tumbler

Dla fana Disneya, który po prostu nie może nigdzie iść bez pamiątki po swojej ulubionej myszy, jest ten uroczy kubek. Tervis ma kilka naczyń do gotowania w stylu Disneya, ale ta limitowana edycja zawiera samą mysz główną na cześć jego wielkiego dnia. Ten kubek będzie dostępny online od 1 września.

Kolekcja Disney Mickey Mouse, 45 USD, Ample Hills Creamery

Obszerny Hills Creamery, Disney Mickey Mouse collection
Duże Wzgórza

Zawsze możemy liczyć na Ample Hills, by zaznaczyć ważne momenty w popkulturze, niezależnie od tego, czy jest to królewskie wesele, czy też wybory prezydenckie. Na cześć urodzin Myszki Miki nowojorska lodziarnia wyda nowe smaki lodów w ramach swojej kolekcji Disney Mickey Mouse. Gotowy do kopania? Kufle zawierają potrójną czekoladową niespodziankę, świętowanie konfetti i Jamboree z masłem orzechowym. Każdy smak zawiera słodkie czekoladowe kawałki w kształcie Miki i jest ozdobiony komiksem Myszki Miki.