McDonald’s testuje nową kanapkę z mięsem z kraba

McDonald’s ostatnio nadał jej nazwę Big Mac jako makeover i wywołał szał, oferując limitowaną edycję butelek sosu Big Mac, ale teraz mega chain zwraca uwagę na zupełnie nową kanapkę z owocami morza o nazwie The Crab Meat Sandwich.

Zaraz, nie nazywa się McCrab ?! Nowa kanapka przygotowywana jest z mięsa kraba śnieżnego, doprawionego klarowanego masła, selera, przyprawionego majonezu, sałaty rzymskiej i pomidora na bułce z zakwasu, zgodnie ze stroną internetową łańcucha.

McDonald's Crab Sandwich
McDonald’s

POWIĄZANE: Oto jak zdobyć bezpłatną butelkę sosu Big Mac McDonalda

W tej chwili McDonald’s testuje kanapkę z kraba, serwując ją w czterech restauracjach w Zatoce San Francisco.

Ryan Scott, szef kuchni w Finn Town Tavern w San Francisco i współpracownik TODAY Food, współpracował z gigantem fast food, tworząc kanapkę. Mamy nadzieję, że sammie spodoba się mieszkańcom, którzy oszaleli na punkcie kraba, ale zwykle udają się do Fisherman’s Wharf, aby je zdobyć (a także wybierz krab Dungeness).

POWIĄZANE: większy Mac? McDonald’s wprowadza zmiany do kultowego Big Maca

Przyjrzyjmy się tej nowej kanapce z kraba. Przy 410 kaloriach jest to zdrowszy wybór w porównaniu z innymi elementami menu, takimi jak Big Mac, który waży 540 kalorii. Ale czy to naprawdę pyszna kanapka?

McDonald’s zaczął serwować bułki homarów w 2015 roku i powiedzmy, że nie były zgodne z normami dotyczącymi homarów w New England. Może rolki mięsa z kraba będą lepsze dla mieszkańców San Francisco? Zobaczymy.

Tylko czas pokaże, czy warto go wdrożyć w całym rejonie Zatoki lub w całym kraju. McDonald’s reklamuje go jako pierwszą kanapkę z mięsem kraba, jaką kiedykolwiek serwowano w restauracji typu fast-food. Zastanawiamy się, co o tym wszystkim myśli Filet-O-Fish!