McDonald’s rozdaje gigantyczny pierścionek z brylantem – ale jest pewien zwrot

W te walentynki McDonald’s rozdaje swój najbardziej dekadencki burger Big Mac – i możesz go nosić na palcu.

“Bling Mac” to 18-karatowy, złoty zestaw do układania w stosy, który ma pokazać “jak wielka jest twoja miłość Big Maca”.

Jeśli ty lub twój specjalny sos przerzucacie się na tę migoczącą ucztę, nadszedł czas, aby wypłynęły twoje kreatywne soki.

Czy to Grand Big Mac, Big Mac czy Mac Jr. kradną ci serce? Czy pożądasz sałaty, omdlenia na melty lub sosu na paszteciki? Bez względu na to, co uwielbiasz na podstawową kanapkę McDonald’s, tweet przysięgi Big Mac na @ McDonald’s z #BlingMacContest zaczynając od 7 lutego do 14 lutego. McDonald’s wybierze najbardziej “dowcipny, komediowy i romantyczny tweet” i nagrodzi swojego pisarza niestandardowe bling. Obrączka uhonorowana jest także 50 rocznicą słynnego burgera, który jest teraz dostępny w trzech różnych rozmiarach.

Pierścień został zaprojektowany przez Nadine Ghosn, którego piękną biżuterię promują gwiazdy takie jak Beyonce jako Pink.

“Chcieliśmy zrobić coś wyjątkowego, aby uczcić trzy rozmiary kanapek Maca i rozpoznać prawdziwą miłość naszych klientów do tej kultowej kanapki”, powiedział rzecznik McDonald’s, który powiedział TODAY Food za pośrednictwem poczty elektronicznej. “Podobnie jak trzy kanapki z Mac’em, projekty Nadine są wyjątkowe i zbudowane perfekcyjnie.”

Dwie linie “On a Roll” firmy Ghosn dodają niepowtarzalnego smaku finezyjnej biżuterii, w tym klasycznej żywności, uroku sushi z tuńczyka, kolczykom sojowym i kolczykom edamame.

Bling Mac, który został zaprojektowany wyłącznie dla McDonald’s, czerpie inspirację z Ghosn’soriginal Hamburger ring (który kosztuje 8 800 $), i jest wykonany z 18-karatowego różowego złota, białego złota i żółtego złota, z rubinem, tsavorite, szafirem i szczegóły diamentowych klejnotów Szampana. Wersja McDonald’s jest “supersized” o wartości 12.500 $ i ma siedem poziomów nadających się do układania pierścieni z diamentów i klejnotów przypominających składniki Big Mac.

Pomarańczowy szafirowy sos specjalny, każdy?