McDonald’s przywraca McLobster Roll tego lata

Nowi Anglicy, spragnieni swojej lokalnej kanapki z podpisami, Lobster Roll, nie będą już musieli zaglądać poza Golden Arches.

Wracając do menu po całorocznej hibernacji, McLobster pojawia się ponownie po niskiej, niskiej cenie (w porównaniu do innych Lobster Rolls w Nowej Anglii) o wartości 9 USD..

McDonald's Lobster Roll
Co sądzisz o McLobster?? Getty Images

Według New England Today Travel, Mięso z homarca północnoatlantyckiego zostaje zamrożone, gdy dociera do restauracji, gdzie jest rozmrażane i mieszane z odrobiną majonezu i przyprawami. Podaje się ją na sałacie lodowej i długiej prażonej bułce, podobnej do tej, którą McDonald’s podaje na kanapkę z kurczakiem..

To nie pierwszy raz, kiedy McLobster powraca do restauracji w pobliżu. Pierwszy raz zadebiutował w 1993 roku w całym kraju, a został przeniesiony do Nowej Anglii w 2005 roku. Teraz jest lato, biorąc udział w McMenu w najlepszym sezonie wakacyjnym od 2015 roku.

Jeśli pragniesz tego regionalnego specjału, będziesz musiał działać szybko – McLobster jest kanapką tylko w okresie letnim i jest dostępny tylko w lokacjach McDonald’s w Maine, New Hampshire, Vermont, Rhode Island, Massachusetts i Connecticut.

Rolki homara: jak łatwo wydostać mięso z muszli

Jul.08.201603:19

Foodie zostały przekazane do mediów społecznościowych za pomocą #McLobster, aby podzielić się mieszanymi recenzjami tej sezonowej kanapki. Niektórzy twierdzą, że nieźle sobie radzi, podczas gdy inni uważają, że nie może się równać z tradycyjnymi, ale zazwyczaj droższymi bułeczkami homara w Nowej Anglii..

Więc teraz zostawiamy to Tobie: czy McLobster jest tak dobry, jak staromodny homar z Nowej Anglii? Nadszedł czas, aby zdobyć drogę do odkrycia!

Lub, wiesz, możesz po prostu stworzyć własne:

Homar Roll
Zdobądź przepis

Lobster Roll

Melissa Clark