McDonald’s ma nowy jingle – i jest niesamowicie chwytliwy

McDonald’s właśnie przyniósł z powrotem kilka dużych emocji w stylu retro z nowym jingle’em świętującym Egg McMuffin.

Przez rok oferują darmowe śniadanie dla kilku szczęśliwych ludzi, którzy reagują na nowe zacięcie w mediach społecznościowych.

W epoce, w której popularne teksty reklamowe i zmyślone remiksy zaczynają się zacierać, McDonald’s stworzył chwytliwe, małe pogawędki na cześć 45 lat najbardziej rozpoznawalnej kanapki śniadaniowej dla fast foodów.

“The Sounds of Breakfast” (nie, to nie jest napisane przez Simona i Garfunkela) powstał we współpracy z członkiem Hall of Fame Songwriter Rogerem Greenawayem, który napisał słynną piosenkę “Chciałbym kupić świat a Colę”.

Rzecznik McDonald’s powiedział TODAY Food, że nowy napis został napisany, aby słuchający poczuli się, jakby mieli ochotę zjeść świeże śniadanie – z bardzo słyszalnym odgłosami gotowania z trzaskiem jajka, skwierczeniem szynki i skrobaniem masła na toście . Oprócz kulinarnej ścieżki dźwiękowej, proste słowa, takie jak: “Kanadyjski bekon się skwierczy, świeżo wykonane jajko McMuffin jest w drodze … Obudź się, obudź się!” pomóc ustawić ton jazzowej melodii.

McDonald's Egg McMuffin celebrates 45 years.
McMonald’s Egg McMuffin świętuje 45 lat.McDonald’s

Jeśli już masz ochotę na kanapkę śniadaniową, masz szczęście, ponieważ większość lokali McDonald’s serwuje śniadania przez cały dzień.

Ale jeśli szukasz prawdziwej oferty, McDonald’s idzie o krok dalej dzięki nowej promocji. Złoty łańcuch łuków nawiązał współpracę z osobami wpływowymi w mediach społecznościowych, aby promować wideo i dać swoim uczniom szansę wygrania darmowego śniadania przez rok. Niektóre z loterii zakończyły się w niedzielę, ale jeśli szukasz darmowej żywności (kto nie jest?), Sprawdź na Instagramie Cassie Diamond. Jej konkurs zakończy się w piątek, 25 maja, a 10 zwycięzców na drugim miejscu wygra album winylu.

https://www.instagram.com/p/BjDLBlTlrBE

Uczestnicy mogą również wejść, sprawdzając konta na Instagramie, Twitterze lub Facebooku w sieci fast food, i zostawić komentarz ze swoim ulubionym artykułem śniadaniowym Mickey D’na swoim jingle post. I nie zapomnij oznaczyć znajomego.

Jedząc fast food każdego dnia w roku, może nie być najzdrowszym wyborem na świecie (nawet jeśli jest to burger z jarmużem), konkurs jest jednym z największych w ostatnich latach.

McDonald’s również podejmował próby stworzenia zdrowszych opcji dla gości, od używania świeżej, nigdy nie mrożonej wołowiny w Kwartalnych Pounders do usuwania cheeseburgera z menu Happy Meal. W zeszłym roku testowali nawet wegańską kanapkę w Finlandii, chociaż nie planują jeszcze jej do tej pory.

Egg McMuffins będzie musiał na razie wystarczyć.