Masło orzechowe Twix powraca! Oto, gdzie możesz go znaleźć

Fani Masła Orzechowego Twix od dawna przeżywają ponownie swoje ulubione cukierki.

Popularna odmiana Twix, która została przerwana na początku tego roku, ma długie, wąskie ciastko przypominające tradycyjne Twix, ale zamiast karmelu, jest zwieńczona warstwą kremowego masła orzechowego, a cały baton jest następnie pokryty mleczną czekoladą. Kiedy bar został po raz pierwszy zdjęty z półek sklepowych, było to dla fanów rozczarowaniem. Ale w lipcu Brand Eating ogłosiło, że Mars przyniesie cukierki jeszcze jesienią tego roku.

Początkowo Mars powiedział, że spodziewa się, że Peanut Butter Twix powróci na półki we wrześniu. Ale miesiąc się kończy i ludzie mają trudny czas, aby go znaleźć. Ale kiedy to robią, robią to z policzeniem.

Twix utrzymuje jednak, że bary Tomato Peanut Butter są tam, w rzeczywistości firma wzywa użytkowników mediów społecznościowych do dzielenia się nimi, gdzie je znaleźli, wywołując podekscytowanie. Możesz je znaleźć na Amazon, ale będziesz musiał kupić całkiem duże pudełko (18 batoników za 36 USD). To samo duże pudełko jest również dostępne w Walmart … ale nie ma go w magazynie online.

Więc gdzie jest najlepsze miejsce, aby naprawdę znaleźć te bardzo pożądane cukierki?

“Masło orzechowe Twix pojawia się teraz na półkach sklepowych i zdobywa dystrybucję w sklepach z lekami, artykułami spożywczymi i masowymi do końca roku” – powiedziała Michelle Deignan, dyrektor marki Twix w Mars Wrigley Confectionery w USA. “Kategorie ciemnej czekolady, masła orzechowego i białej czekolady to jedne z największych i najszybciej rosnących segmentów smakowych w naszej branży” – powiedziała.

Na razie śledzenie hashtagu #FoundNewTwix wydaje się być najlepszym sposobem na odkrycie nowych miejsc, w których cukierki są obecnie sprzedawane. Oczywiście, zawsze możesz wyskoczyć na wielkie pudło i zapisać wszystkie resztki dla szczęśliwych trick-or-treaters w tym Halloween.