Martha Stewart przygotowuje pieczeń matki

Dobra kuchnia mogła być po prostu w genach dla Marthy Stewart. Słynna gospodyni domowa przypisuje wiele ze swojego kulinarnego stylu swojej matce, dzieląc się jednym z przepisów jej mamy w DZISIAJ środę rano.

“Mama była prostym, dobrym domowym kucharzem z wieloma doskonałymi, bardziej skomplikowanymi przepisami” – powiedział Stewart TODAY.com. “Wiedziała, co jest dobre, co było świeże.” Wyszła z farmy i wybiegła z ogrodu.

W domu z dzieciństwa Stewart twierdzi, że jej mama zawsze znajdowała sposób na utrzymanie zdrowego jedzenia.

“Miała sześcioro dzieci … nigdy nie poszliśmy do lekarza i wszyscy mamy dobre zęby” – powiedział Stewart. “Nie byliśmy domem dla fast foodów.”

A całe to powolne gotowanie przyciągało tłumy.

“Wszyscy chcieli przyjść do naszego domu, aby zjeść, a moi bracia zawsze przynosili do domu swoich przyjaciół i byli wielkimi konsumentami” – zaśmiał się Stewart. “Wiedziały, że mama zawsze ma jedzenie w domu, to był hojny dom”.

Każda mama ma swój własny specjalny sposób na przygotowanie pieczeń. Dla Stewart’s oznacza to połączenie wołowiny i wieprzowiny z warzywami i tajnymi przyprawami (wskazówka: sucha musztarda i brązowy cukier!). Spróbuj jej przepis na smak domu! -Reportowanie przez Matta Murraya

Zdobądź przepis

Pieczeń matki Marty

Marta Stewart

Idź do Marthy Stewart Living, by poznać więcej przepisów.