Marshmallow szaleństwo! Gwiazda YouTube próbuje przełamać rekord świata Guinnessa

Wszyscy graliśmy w grube króliczki – tę klasyczną grę przy ognisku, w której próbujesz wleźć do ust tyle marshmallowów, wypowiadając coraz trudniejszą frazę “pucołowaty króliczek”.

Ale czy kiedykolwiek próbowałeś łapać pianki w ustach … z rekordową prędkością??

Profesjonalny kuglarz i gwiazda YouTube, Josh Horton, zatrzymali się DZISIAJ, próbując złamać Rekord Guinnessa za “większość marshmallows złowionych w ustach w ciągu jednej minuty”. To wyczyn, mówi Horton, to lata.

Czy człowiek może złamać rekord Guinnessa dla większości marshmallows złowionych w ustach?

Wrz 06.201703:57

“Moje szkolenie prawdopodobnie zaczęło się w szkole podstawowej, udowadniając moim przyjaciołom, że byłem najlepszym chwytaczem ust, używając M & M, orzeszków ziemnych lub czegoś podobnego na lunch”, Horton przekazuje TODAY Food e-mailem. “Ale w zeszłym tygodniu Jake [partner kanału Horton w YouTube i kumpel z rzucaniem] i trenowałem rekord 1 minuty w kółko, próbując znaleźć równowagę między szybkością a dokładnością.”

Rekord do pokonania? Trzydzieści osiem marshmallows złowionych w ciągu 1 minuty.

Przed tą próbą Horton przyznał, że był zdenerwowany, ponieważ “dostał tylko jedną próbę”. DZISIAJ kotwice Hoda Kotb, Savannah Guthrie, Matt Lauer, Al Roker i Carson Daly wszyscy stali na straży, z niepokojem dopingując Hortona, gdy zegar odliczał.

W końcu jednak Horton nie był w stanie pokonać aktualnego rekordu Guinnessa, łapiąc 33 marshmallows w 60 sekund.

Lipny Goldman's Coconut Marshmallow Cake
Zdobądź przepis

Tort z orzechami kokosowymi Duffa Goldmana

Duff Goldman

Ale, jak mówi żongler, jego rodzina zawsze wspierała jego liczne talenty i “dziwne przedsięwzięcia” i nie może się doczekać, by na swoim kanale na YouTube pobić więcej światowych nagrań..

Zespół stara się w każdy środę przełamać nowy. Jeśli chodzi o jakiekolwiek przyszłe działania związane z pianką marshmallow, Horton nie jest tego taki pewien.

“Uwielbiam dobrą kanapkę z s’mores, ale nie lubię nie opieczonych pianek”, mówi Horton, dodając: “Wolałbym tatery lub popcorn kurczaka”.

Będziemy na to uważać!