Ludzie są bardzo, bardzo zagubieni przez “pogrzebowe ziemniaki” Walmarta

Algorytm Facebooka wydaje się służyć temu, co niektórzy nazywają “niepokojącą” reklamą.

Ale wielu uważa, że ​​brzmi to pysznie!

Użytkownicy na portalu społecznościowym donoszą ostatnio, że widzą reklamy firmy Walmart z produktem zwanym “ziemniakami pogrzebowymi”. Tak, przeczytałeś to poprawnie.

Produkt jest wytwarzany przez firmę Augason Farms, markę, która nazywa się liderem w dziedzinie awaryjnego przechowywania żywności, sprzętu do przetrwania i przechowywania wody. Zapakowane ziemniaki są również dostępne na Amazon.

Choć może to zabrzmieć złowieszczo, jak nazwa produktu, ziemniaki pogrzebowe nie są dziwne ani przerażające – w rzeczywistości są uosobieniem wygodnego jedzenia, zwykle robionego z ziemniaków, sera, cebuli, zupy na bazie śmietany i chrupiącej polewy wykonanej z frytek lub płatki kukurydziane.

Nawet “The Pioneer Woman” Ree Drummond ma domowej roboty przepis, w którym stosuje się mrożone placki ziemniaczane, bulion z kurczaka, ser Monterey Jack i sery cheddar, śmietanę i frytki. Ale wersja Walmart ma okres przydatności do 18 miesięcy!

Dlaczego więc “pogrzeb” kiwa głową w imieniu? Pochodzi z tradycji (głównie na południu i na środkowym zachodzie) kremowego dania będącego popularną zapiekaną potrawą serwowaną podczas pogrzebowych przyjęć i kolacji. Z tymi wszystkimi pocieszającymi składnikami (plus masą masła) jest to jak jadalna wersja uścisku i stanowi przyjemny sposób okazania współczucia tym, którzy cierpią.

Ale reklamy Facebooka Walmart ujawniają nazwę receptury wielu ludziom, którzy nigdy nie słyszeli o daniu. I chociaż potrawka może być teraz popularna, z pewnością nie jest nowa. Według Wall Street Journal, korzenie tej potrawy można prześledzić na stronach książek kucharskich Mormona, które istnieją od początku XX wieku..

Zdrowsze posiłki południowe: zapiekanka z serem Mac’n

Feb.05.201403:18

Produkt Augason Farms, który został sprzedany w sklepach od 2016 roku, znajduje się w torebce, do której po prostu dodajesz wodę na 12 porcji zapiekanki. Opis nawet rzuca się w żartobliwie brzmiąco: “Te ziemniaki są tak pyszne, że będziesz umierał za więcej!”

Jeśli pomysł na saszetkę nie wydaje się zbyt apetyczny, z pewnością możesz zrobić własną: po prostu wymieszaj kilka ulubionych spudów, dodaj ser, śmietanę, rosół i posyp chrupiącą ulubioną polewą. Nie wymaga wody.

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Ziemniaki pogrzebowe, 10 USD, Walmart

Walmart

(Dostępne również w Amazon)