Leslie Jones kiedyś oczekiwała na jednego z jej członków obsady “SNL”, kiedy była nastolatką

Co robisz, gdy zdajesz sobie sprawę, że znasz kogoś jako dziecko ponad 30 lat temu??

Poproś Leslie Jones, która powiedziała The Hollywood Reporter, że miała jedną z tych “wow” chwil, gdy ostatnio rozmawiała z jedną z jej ostatnich gwiazd “Saturday Night Live”..

Leslie Jones wraca na Twitter

Wrz 05.201600:25

Jones, znana ze swojego prześmiesznego komentarza w mediach społecznościowych podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich, powiedziała, że ​​ona i inny członek obsady, Mikey Day, rozmawiali pewnego dnia, kiedy wspomniał o restauracji, którą często odwiedzał, gdy dorastał w Południowej Kalifornii..

“Powiedział mi, że kiedy był mały, zwykł chodzić do tej restauracji w Orange County o nazwie Spoons” – powiedział Jones THR. “I przypomniał sobie tę kobietę, która zwykle na niego czekała.”

Dzień, który ma teraz 38 lat, miał wtedy zaledwie 6 lat.

I okazuje się, że “dama” to naprawdę nastoletni Jones, który ma teraz 50 lat.

Obraz: Ghostbusters premiere in Hollywood
Leslie Jones mówi, że czekała na członka obsady SNL Mikey Day, gdy miał zaledwie 6 lat!EPA

Jones powiedziała, że ​​kiedyś czekała na stoły (i “żebra i hamburgery w Tex-Mex Eatery”) w restauracji Santa Ana, Spoons, gdy miała około 18 lat. “Naprawdę młoda, ale byłem wysoki i głośny”, powiedziała. Po tym, jak para zrozumiała szalone połączenie, oboje “śmiali się z tego przez 15 minut” – powiedział Jones.

Omawiając pracę z Day, powiedziała: “Mikey ma jakąś obsesję na punkcie mnie, gdzie za każdym razem, gdy pisze szkic, fizycznie go krzywdzę.” Kiedy zdała sobie sprawę, że czekała na niego jako dziecko, zapytała “Czy zrobiłem na tobie jakieś złe wrażenie jako dziecko? Czy pochodzi stąd twoja obsesja na punkcie wielkich czarnych kobiet, które cię biją?

Jones, która według New Yorkera jest najstarszą obsadą, jaka kiedykolwiek została zatrudniona w SNL, kiedy dołączyła w 2014 roku, dorastała w Lynwood w Kalifornii. Po ukończeniu szkoły średniej trafiła do hrabstwa Orange na Uniwersytecie Chapman, grając w koszykówkę, ale ostatecznie zrezygnowała z gry w komedii.

Wbijając chodnik przed wielką przerwą, spędziła lata pracując na różnych stanowiskach, w tym na stanowisku kasjera, kucharza, sprzedawcy perfum, a nawet weselnym – a także trzymając kelnerkę w Łyżeczkach.

Ostatecznie dotarła do BET, pojawiła się w “Def Comedy Jam” i nagrała swój własny showtime zanim Chris Rock polecił jej pracę “Saturday Night Live”. Od tamtej pory ten koncert doprowadził do jeszcze większych i lepszych ról dla Jonesów, takich jak reboot z 2016 r. Nominacji do nagrody Ghostbusters, Emmy oraz lista 100 najbardziej wpływowych osób na liście Time w 2017 r..

View this post on Instagram

Fun!!

A post shared by Leslie Jones (@lesdogggg) on

Powiedziała nowojorczykowi, że dopiero po otrzymaniu wypłaty “Ghostbusters” mogła po raz pierwszy w życiu zostać bez długów..

Lepiej późno niż wcale!