Konkurs Pillsbury Bake-Off oficjalnie wraca

Przenieś się, “The Great British Baking Show”. Oryginalna wypieka – ta, która wszystko zaczęła – powraca.

Po trzech latach przerwy, konkurs Pillsbury Bake-Off powróci tej jesieni.

Według informacji prasowej wydanej dla TODAY Food, klasyczna marka piekarnicza będzie współpracować z Food Network, aby zmodernizować konkurs dla nowej generacji domowych kucharzy. Wspomnieli także, że pojawi się pakiet nagród z jednorazowym doświadczeniem, którego “pieniądze nie mogą kupić”.

MARON SHULMAN SMITH FISHER BERGER CROW STUTEVILLE GRASGREEN
RON GLASSMAN / AP

“Szukamy najlepszych przepisów na bazie domowej roboty oraz serdecznych, zabawnych, zwariowanych rodzinnych opowieści” – czytamy w oświadczeniu na stronie konkursu. Oficjalne szczegóły tego, jak zmieni się piec w tym roku, nie zostaną ogłoszone do października.

Wprowadzony w 1949 r. I pierwotnie zwany “Grand National Recipe and Baking Contest”, konkurs otrzymał tysiące wpisów do receptury na pieczywo, ciastka, ciasta, ciastka, przystawki i desery za pomocą wymaganego składnika: Pillsbury Najlepsza mąka.

Sto finalistów zostało zaproszonych do hotelu Waldorf Astoria w Nowym Jorku, aby przygotować swój przepis, mając nadzieję na wygranie głównej nagrody o wartości 25 000 $.

ZA participant pulls her 80 minute bicuits fresh out the oven during the 1949 bake-off.
Uczestniczka wyciąga swoje 80-minutowe biciui z pieca podczas pieczenia w 1949 roku.Getty Images

Pierwsza zwycięska recepta pochodziła od kobiety z Michigan, która wymyśliła bezkręgowy wzrost wody, który wykorzystuje ciasto zawinięte w ręcznik do herbaty zanurzony w ciepłej wodzie dla unikalnej techniki wzrostu.

Przez lata Pillsbury otrzymywało całkiem ciekawe przepisy, które zyskały na popularności dopiero po konkursie.

W 1957 r. Otrzymaliśmy słynne orzeszki ziemne, które są podstawą świątecznych tacek na ciasteczka. W 1966 r. Tort Tunnel of Fudge stał się ikoną kulturalną, która wywołała masowe zapotrzebowanie na patelnię Bundt.

Inne ciekawe fakty dotyczące konkursu:

  • Pierwszy męski uczestnik, który wygrał, miał miejsce w 1996 roku.
  • Również w 1996 r. Nagroda pieniężna wzrosła z 25 000 $ do 1 miliona dolarów!
  • W 2014 r. Publiczność mogła głosować online po raz pierwszy bez degustacji wpisów.

Myślisz, że ulubiona placówka z jagodami jest warta dużych pieniędzy? Dodatkowe szczegóły konkursu i zgłoszenia zostaną otwarte w październiku, a zwycięzca zostanie ogłoszony w lutym.