Kochanek Crock-Pot? 5 zdrowych, wolnych przepisów na gotowanie wieprzowiny, które musisz spróbować

Kiedy myślimy o tym, aby zrobić wieprzowinę w powolnej kuchence, większość z nas natychmiast myśli o wieprzowinie, ale po tym się zakochuje. Ale polędwiczki wieprzowe i kotlety wieprzowe mogą dobrze smakować w powolnej kuchence oprócz łopatki wieprzowej, biorąc pod uwagę właściwy przepis (jak te). Najlepsze ze wszystkiego są też zdrowsze dla ciebie – nawet wieprzowina.

Zdrowy Slow Cooker Pulled Pork
Sarah Huggins / Kiwi and Bean / Sarah Huggins / Kiwi and Bean

1. Zdrowsza powolnie gotująca się wieprzowina: Zamiast wrzucać do butelki lub dwóch kupowanych w sklepie sosów, Sarah Huggins, blogerka, adwokat i pracująca mama, znacznie obniżyła cukier w swojej zdrowej wolnobieżnej wieprzowinie, robiąc jej własny szybki sos do grilla na kuchence (o wiele łatwiejszy niż to brzmi). Aby uzyskać dodatkowe punkty zdrowia, podawaj ją tak, jak ona, za pomocą komosy ryżowej lub kukurydzianej.

Powolne gotowanie bánh mì (Vietnamese sandwiches)

Liren Baker / Confidante kuchni

2. Wolno gotowane bánh mì (wietnamskie kanapki): s poświęcone bánh mì – smacznej wietnamskiej kanapce – pojawiają się w całym kraju. Jeśli kiedykolwiek chciałeś zrobić kanapkę w domu, trudno jest uzyskać łatwiejszy lub świeższy, niż ten przepis z blogera z San Francisco Bay Area, Liren Baker. Niech wieprzowina gotuje cały dzień, a potem wróć do domu, wrzuć ją do bagietki, a następnie dodaj ogórek, jalapeño, kolendrę i super-szybką marynowaną marchewkę Baker’a.

Powolne gotowanie apple pork loin
Tracey Harrelson / The Kitchen is My Playground

3. Jabłko wieprzowe z wolno gotującym się schabem: W tym przepisie z blogerki z Północnej Karoliny, Tracey Harrelson, jabłka, cebule, miód, cynamon i gałka muszkatołowa nadają polędwicy domowej polędwicy. Przyciąć nadmiar tłuszczu z lędźwi, aby zmniejszyć kalorie.

Powolne gotowanie Asian pork tenderloin with ginger glaze
Karen Gifford / The Food Charlatan

4. Polędwiczki azjatyckie z wolnym śledzeniem z polędwicy z imbirem: Smakowita jak bezskrzydłe pierś z kurczaka, polędwiczka wieprzowa jest doskonałym krojem do regularnej rotacji. Blogger Karen Gifford rozjaśnia swoją powolną kuchenkę azjatycką polędwicę wieprzową z pocieraniem przypraw, glazurą, a także kolendrę i limonkę do dekoracji. Łączy ją z kalafiorem o niskiej zawartości węglowodanów, “ryżem”, ale byłaby świetna z regularnym brązowym ryżem lub ulubionym pełnoziarnistym.

Powolne gotowanie maple Dijon pork chops
Melissa Hadfield / My Mommy Style

5. Kotlety wieprzowe z wolnym stopniem gotowania Dijon: Kotlety wieprzowe są chude i tak tanie, ale szybko mogą stać się nudne. Wpisz tę wersję klonu Dijon od Melissy Hadfield, która wraz z innymi blogerami Camille Walker i Janae Moss wymyśliła 31-dniowe, świetne przepisy na powolne gotowanie. Hadfield mówi, że oprócz tego, że jest hitem w rodzinie, jest to jedna z najłatwiejszych obiadów, jakie kiedykolwiek postawiła na stole.