Jenna Bush Hager podaje Al Rokerowi “tandetny” sekret jej małżeństwa

Al Roker zawsze ma imponujące rozgłos w swojej nowej serii internetowej “COLD CUTS”, aw środę umieścił Jennę Bush Hager i Keir Simmonsa w umiejętnościach kanapkowych do ostatecznego testu.

Podczas gościa współgospodarza Megyn Kelly DZISIAJ, Al zakwestionował swoich kolegów, aby stworzyli własne podpisy.

Al Roker rzuca wyzwanie Jennie Bush Hager i Keirowi Simmonsowi, by zrobili swoją ulubioną kanapkę

Aug.01.201803:24

“Dzisiaj pomogę moim kolegom w zadawaniu pytań i mięsa razem, a kiedy robimy nasze ulubione kanapki, dowiemy się trochę więcej o każdym z was”, powiedział Al..

Najpierw trio zaczęło się od podstawy ich kanapek.

“No dobrze, zamierzam zrobić, to pójdę po angielsku” – powiedział Keir. “Zacznę od …”

Al przerwał: “Coś bez smaku?”

Keir roześmiał się i odpowiedział “dokładnie” i złapał dwie kromki zwykłego białego chleba.

Gdy Keir i Jenna założyli swoje bazy chlebowe, Al zapytał każdego z nich, jak mają zacząć w telewizji.

“Na każdym kroku, szarpam się, jak szczęśliwy mamy być tutaj”, powiedział Keir, który rozpoczął karierę radiową w radiu.

“Byłem w serialu robiącego chłopaka po krewetce” – wspominała Jenna. “Jeśli dobrze pamiętasz, a mój pierwszy występ był z tobą prawie 11 lat temu w Dallas.”

COLD CUTS z Al Roker: Lance Bass

Jul.25.201814:37

Ale podczas tej żywej edycji “COLD CUTS” Jenna postanowiła wybrać coś słodkiego – zamiast pikantnego – i zrobiła kanapkę z masłem orzechowym, bananem i Nutellą: ulubieniec jej 5-letniej córki Mila.

Jenna również otworzyła się na temat macierzyństwa, kiedy Al zapytał współwłaścicieli TODAY o wszelkie niepowodzenia, które mieli.

“Cóż, mam na myśli, że mam porażki każdego dnia, myślę, że być człowiekiem, to porażka i myślę, że to jak się do nich zwracasz” – powiedziała Jenna. “Chodzi mi o to, że jako mama, nie wydaje Ci się, że robisz coś złego, ale czuję, że te [błędy] sprawiają, że czujesz się człowiekiem, sprawiasz, że czujesz”.

“Wiem, że zamierzałem ci powiedzieć sekret, większość ludzi tak naprawdę nie wie o tym,” powiedział Keir. “Najpierw pracowałam wcześnie rano w brytyjskiej porannej telewizji, pracowałam trzy miesiące i zostałem zwolniony, byłem taki zły … Wiem, jestem teraz dość zły, ale wciąż mam pracę.”

Zapytana o swoje tandetne dziwactwa, Jenna podzieliła się uroczą tajemnicą o swoim małżeństwie: Ona i jej mąż zostawiają pocztówki do siebie w lustrze w łazience.

“To jest kiepskie” – przyznała – “ale to także sprawia, że ​​mój dzień!”

COLD CUTS z Al Roker: Cheech & Chong

16 lipca 2017 r08:07

Keir i jego żona utrzymują to w tandetnej sytuacji “trzymając się za ręce”, powiedział Al – złapał Keir za rękę, gdy skończyli tworzyć kanapki.

Podczas gdy Keir lubiła bardzo brytyjską kanapkę z ogórkiem pokrojoną w rzędy z pokrojoną skórką, Jenna zmusiła swoją słodką ucztę na twarzy Keira, aby wymienić.

Te proste kanapki są zdecydowanie zadowolone z tłumu, ale nie każdy gość celebrytu powstrzymuje się od dodatków.

W pierwszym odcinku “COLD CUTS” legendy komedii Cheech i Chong podzieliły się swoimi ulubionymi wspomnieniami i nasyciły swoje munchies dwiema bardzo różnymi, ale bardzo mięsistymi łapczywkami. A kiedy Al dostał szufelkę z dramatu chłopięcego z początku lat 2000. z filmu “N Sync’s Lance Bass”, stworzyli kanapki z francuskim tostem, truflami, kurczakiem – z dodatkiem fettuccine Alfredo z Olive Garden!

W każdą środę o godz. 12:00 nadchodzi nowy odcinek “Cold Cuts”. ET na Kanał YouTube TODAY. Aby uzyskać więcej wspaniałych odcinków, koniecznie zapisz się tutaj.

Rozkoszuj się tymi szalonymi rożkami waflowymi wypełnionymi smażonym kurczakiem!

Aug.01.201801:09