Jak zrobić prosty syrop na koktajle, herbatę i więcej – jest tak prosty jak jego nazwa!

Gotowy, aby zabrać swoje napoje-mieszanie na wyższy poziom na letnie festyny ​​i imprezy na podwórku? Weź wskazówkę od najlepszych barmanów i stwórz własny prosty syrop – z zaledwie dwoma składnikami, to naprawdę prosty sposób na dodanie słodyczy do wszystkiego, od szklanek zimnej mrożonej herbaty i lemoniady do sangrii i margaritas.

W jaki sposób to make your own simple syrup for tea and cocktails
Stwórz swój własny, prosty syrop do słodzenia koktajli, mrożonej herbaty, mrożonej kawy i innych.Casey Barber

Jeśli kiedykolwiek zmagaliście się z mieszaniem z mrożoną herbatą lub mrożoną kawą, aby rozpuścić pakiet cukrowy, docenicie naukę kryjącą się za prostym syropem – poprzez wstępne rozpuszczenie granulek w gorącej wodzie, roztwór cukru jest, Cóż, łatwo mieszać z innymi płynami. Właśnie dlatego barmani trzymają go pod ręką w poszukiwaniu wszelkiego rodzaju koktajli.

Jest to bardzo łatwe do dostosowania do twoich ulubionych smaków: dodaj miętę do gotowych bułeczek (po prostu dodaj burbona!) Lub kilka truskawek w plasterkach, aby rozkoszować się owocową zabawą w napoju wódki lub rumu. Poeksperymentuj ze swoimi ulubionymi i podnieś swój ulubiony drink na następną imprezę.

Teraz nie brzmi to bardziej orzeźwiająco niż twoje roztrzepane piwo?

Prosty Syrup
Zdobądź przepis

Prosty syrop

Casey Barber

Loading...