Jak zdobyć darmową kawę w National Coffee Day

O ile nam chodzi każdy Dzień powinien być dniem na świętowanie kawy, ale jeśli potrzebujesz pretekstu na dodatkową filiżankę lub dwa z joe – oprócz dowodów na to, że kawa jest dla ciebie dobra – będziesz mieć ją w ten piątek, 29 września, ponieważ jest to kawa narodowa Dzień.

Sprawdź naszą listę freebies na Dunkin ‘Donuts, Krispy Kreme, Peet’s i więcej. Dodatkowo, obserwuj swoje ulubione kanały mediów społecznościowych w lokalnych ofertach #NationalCoffeeDay.

Dzięki uprzejmości Krispy Kreme

Krispy Kreme: Krispy Kreme przedłuża Dzień kawowy w weekend, oferując klientom jedną darmową filiżankę kawy (o dowolnej wielkości gorący napar lub małą mieszankę premii lodowej) w piątek, sobotę i niedzielę.

Pączki Dunkin: W tym roku na Krajowy Dzień Kawy Dunkin ‘Donuts rozdaje bezpłatną średnią gorącą kawę każdemu, kto kupuje średnią, dużą lub bardzo dużą filiżankę gorącej kawy. Możesz więc traktować przyjaciela lub uzyskać dodatkowe wsparcie.

Całej żywności: W Narodowym Dniu Kawy, Allegro Coffee Company przekaże 1 USD z każdej filiżanki warzonej kawy zakupionej w kawiarniach Whole Foods Market do Fundacji Cała Planeta (do 40 000 USD), która finansuje projekty zmniejszania ubóstwa w miejscach na całym świecie, gdzie Whole Foods Produkty rynkowe.

Courtesy Peet’s Coffee

Peet’s Coffee: Peet’s ma kilka promocji National Coffee Day, w tym 25% zniżki na wszystkie ziarna i bezpłatną kawę kroplową lub herbatę z zakupem fasoli w barach kawowych Peet’s, a także 25% zniżki na wszystkie regularne, nieobjęte subskrypcją zakupy fasoli na stronie Peets.com, używając kodu promocyjnego “COFFEEDAY17”. Jeśli kupisz te ziarna, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak przygotować najlepszą kawę w domu.

Inteligencja: W National Coffee Day firma Intelligentsia oferuje 3 dolary na wszystkie 12-uncjowe worki z kawą pełnoziarnistą w lokalizacji detalicznej i online (promocja jest rozszerzeniem ich regularnego Friday Roasters Special). W ramach uczestnictwa Intelligentsia w zbiórce charytatywnej Noc 1000 Pours klienci otrzymają opcję wpłaty 3 $ zamiast utrzymywania tej kwoty. Intelligentsia dopasuje każdą dotację w wysokości 3 $ i wyśle ​​wszystkie wpływy na pomoc w huraganie w Teksasie i na Florydzie.

Caribou Coffee: Caribou pomaga także swoim klientom pomagać innym w Narodowym Dniu Kawy, przekazując 10% Amy Blend Coffee, towary i wszystkie zakupy Caribou Coffee Signature Blend i Single Origin firmie CancerCare.

McDonald’s: Nie musisz czekać na National Coffee Day – McDonald’s prowadzi obecnie promocję w ograniczonym czasie, w której klienci mogą kupić dowolny mały napój specjalny McCafé za jedyne 2 USD.