Halloweenowa promocja Burger Kinga może wystraszyć żywe dzienne światła

Jeśli twój pomysł na wielkie Halloween jest przerażony tłumem klaunów, to twój szczęśliwy dzień. Burger King oferuje właśnie to – i darmowy Whopper.

31 października sieć Whopper organizuje swoją pierwszą coroczną “Scary Clown Night” w wybranych lokalizacjach w Bostonie, Miami, Los Angeles, Austin, Teksasie i Salt Lake City.

Burger King scary clown tease.
Straszny klaun z Burger Kinga.Shutterstock stock / Youtube / Burger King

Miłośnicy cyrku przebrani za klaunów mogą odwiedzić każdą uczestniczącą lokację w Halloween, od godziny 19.00. zamknąć, zdobyć darmowy Whopper. Ale jest trochę haczyka. Promocja jest ograniczona do pierwszych 500 gości, więc lepiej dostać się do lokalnego BK wcześniej.

Film promujący Scary Clown Night w Burger King jest wystarczająco przerażający. Dziecko nocą jeździ rowerem po ulicach, bo oczywiście, kiedy klaun ubrany na żółto i czerwono (brzmi znajomo?), Skrada go za nim na maleńkim rowerze. Mottem filmu wideo – “Przyjdź jako klaun, zjedz jak król” – może być kolejnym małym uderzeniem w ich łuk (kalambur przeznaczony) rywal.

Zagraj dobrze w swoje karty, a na Halloween możesz zdobyć dużo darmowego jedzenia.

Chipotle Mexican Grill przywraca w tym roku swoją popularną ofertę BOOrito, w której każdy może założyć kostium, zatrzymać się przy Chipotle po 3 pm. 31 października i zdobądź burrito, miskę, sałatkę lub zamówienie tacos za jedyne 3 USD. Kto powiedział, że nie możesz zmienić przeznaczenia tego kostiumu z Burger Kinga na Chipotle?

Burger King robi sobie zwyczaj na Halloween. W ubiegłym roku lokal Burger King w Queens w Nowym Jorku przebrany za McDonalda na święta.