Gigantic Froot Loops istnieje teraz – ale nie są to właściwie płatki zbożowe

Froot Loops zbóż właśnie wziął śniadanie wyjście z (zboża) pudła.

Kolorowe zboża Kellogg połączyły siły z gigantami fast food Carl’s Jr. i Hardee’s, aby przynieść Froot Loopers najlepszy mashup śniadaniowy: mini pączek Froot Loop.

Nowa pozycja w menu trafia do sklepów w środę i już ma mnóstwo osób, które podbijają większe niż przeciętne “płatki”.

Ciasta są pakowane w osobistej wielkości paczkę pięciu kolorowych mini ciastek, dzięki czemu śniadanie stanowi doskonałą ucztę do dzielenia się … lub zachować wszystko dla siebie.!

Jak dowodzą wielu testerów smaku, zboża spotykają się ze smakowitym zestawem, który według wielu testerów smaku przypuszczalnie smakuje dokładnie jak kultowe zboże – a nawet pachną tak samo jak oni! Oczywiście każdy inny kolorowy Froot Loop jest w rzeczywistości tym samym smakiem … ale to już inna historia.

The wild berry flavor option, launched in May, also brought a star shape into the traditionally circular mix.
Oparta na dzikich jagodach opcja smakowa, wprowadzona na rynek w maju, wprowadziła również kształt gwiazdy do tradycyjnie okrągłej mieszanki.Edelman / Kellogg’s

Najnowsze wiadomości Froot Loops pojawiły się zaledwie kilka miesięcy po tym, jak słodko-śniadaniowy produkt podstawowy wprowadził swój pierwszy nowy smak od 10 lat, zaskakując fanów na całym świecie dziką jagodową odmianą tradycyjnego miksu.

I to nie pierwszy raz, gdy Froot Loops wkroczył w świat deserów inspirowanych śniadaniem. Kellogg’s przyniósł w 2017 roku koktajl milkshake Froot Loops do Burger King przez ograniczony czas. Wstrząs był mieszanką waniliowej miękkiej serwatki i płatków zbożowych Froot Loops.

Każdy pączek sprzedaje się za 1,99 $, ale jeśli naprawdę kochasz płatki o smaku owocowym, powinieneś wziąć paczkę najnowszej słodkiej słodyczy Froot Loops, zanim będzie za późno, ponieważ łańcuch mówi, że nie będzie ich na zawsze.

Owocowe tosty francuskie, pałeczki rybne z płatków kukurydzianych: Wypróbuj te przepisy na płatki zbożowe

Mar.07.201702:36