Gdzie kupić gotowe indyki na Święto Dziękczynienia

Myślisz, że pieczenie indyka z okazji Święta Dziękczynienia jest dla ptaków? Nie martw się, zebraliśmy 10 dostawców, którzy dostarczają gotowe do spożycia indyki, jedzące ciepło i jedzące. Wszystko, co musisz zrobić, to zamówić wcześnie i spać.

indyk time! It's almost thanksgiving y'all!
Pieczony indyk pieczony w Concord, N.H. Ten przepis z indyka używa mielonego świeżego szałwii do zmiękczonego masła, które następnie jest wcierane zarówno pod, jak i nad skórę ptaka.AP

Całej żywności

Ta organiczna mekka oferuje cały prażony, solankowy ptak lub posiłek dla czterech osób, w tym naturalną, bez kości i piersi (dla maksymalnej wilgotności i smaku) ze źródeł takich jak Diestel, rodzinne gospodarstwo czwartej generacji, które dąży do powolnego wzrostu, nie antybiotyki lub indyki wytwarzające hormon wzrostu. Klasyczne boki to puree, sos żurawinowy, sos i farsz. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Whole Foods.

Handlowiec Joe’a

Tradycjonalista z Tiki Joe’s zebrał trzy opcje: cały pieczony indyk, pierś z indyka z domowym nadzieniem z chleba kukurydzianego lub pierś z indyka bez kości z przyprawionym, zapieczonym, pieczonym na rożnie i sous-vide (w szczelnej plastikowym worku w kąpiel wodna) dla maksymalnej dystrybucji wilgoci i smaku. Zamów tylko w sklepie; aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Trader’s Joe’s.

Costco

Costco sprzedaje 6 milionów funtów wstępnie ugotowanej piersi z indyka w ciągu roku – około 375 000 funtów sprzedanych w okolicach Święta Dziękczynienia. Wyhodowany w spółdzielni rolniczej w południowo-zachodnim Michigan, ptaki są specjalnie zaprawione i dostępne tylko przez magazyn Costco. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę Costco.

Jak zrobić cały indyk z Święto Dziękczynienia w powolnej kuchence

20.2.201701:41

Hy-Vee

Wymieszaj i dopasuj cały pieczony indyk z masłem, paloną pierś z indyka lub gotowego do podania ciepłego ptaka z wyborem makaronu i sera i zapiekanki ze słodkich ziemniaków na edamame i sałatkę z dzikiego ryżu. Plus, personel sklepu będzie pod ręką, aby prowadzić oszołomionych pers. Mówi rzeczniczka Ruth Comer: “Wiemy, co zamówiłeś, nawet jeśli nie.” Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Hy-Vee.

Kiełki Rolników

Kiełbasy skoncentrowane na rynku Fit sprzedają naturalny posiłek z indyka i bezskrzydły mączka z piersi indyka z tradycyjnymi stronami, takimi jak tłuczone ziemniaki, nadziewane chrupkie pieczywo, brokuły z gratin, domowy sos i sos żurawinowy. Pragniesz więcej węglowodanów? Oba posiłki dostępne są z tuzin hawajskich, białych lub pszennych bułeczek. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź kiełki.

Gulasz Leonarda

Do dań z karty należą średni lub duży świeżo upieczony indyk oraz mnóstwo domowych dodatków, takich jak nadzienie z kasztanów i mus z słodkich ziemniaków. Rozpoczęty w 1969 r. Stew Leonard’s poważnie traktuje usługi; ich motto jest nawet wyświetlane w każdym sklepie: “Klient ma zawsze rację. Jeśli klient kiedykolwiek się pomylił, przeczytaj ponownie regułę nr 1”. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Stew Leonard’s.

Gelsona

Otwarte w 1951 roku, Gelsony obsługują południowych Kalifornijczyków z trzema opcjami pieczonego indyka: Jumbo, regularne lub o obniżonej zawartości sodu, połączone z bocznymi potrawami, takimi jak nadzienie z chrupkiego pieczywa, puree ziemniaczane, mieszanki warzywne, sos z indyka, sos żurawinowy, suflet z suszonej ignamu i (whew) bułki obiadowe. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Gelson’s.

Świeży rynek

Znany z wykwintnych dań, Fresh Market przygotowuje pieczonego indyka z klasycznym nadzieniem ziołowym, smażonymi ziemniakami Yukon Gold, domowym sosem z indyka, smakiem żurawiny i tuzin miękkich bułeczek drożdżowych. W przypadku większych potraw, delikatesowy posiłek obejmuje wszystkie elementy mocujące, a także dymną fasolkę szparagową, suflet z kukurydzy i drobną szynkę. falub więcej informacji, odwiedź The Fresh Market.

publiczny

Południowy gigant Publix zaopatruje się w indyki z indyka prywatnego na Święto Dziękczynienia i zapewnia mnóstwo obfitych posiłków dopasowanych do każdego gustu. Kupujący mogą wybrać strony w stanie gotowości, zarówno pikantne, jak i słodkie, jak tłuczone ziemniaki i sos i-co jeszcze? -Pie. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Publix.

Harris Teeter

Harris Teeter z Południa oferuje zdecydowanie tradycyjne Święto Dziękczynienia z menu a la carte, w którym znajduje się cały indyk z masłem z masłem lub piersi bez kości w połączeniu z tradycyjnymi potrawami, takimi jak świeży chleb kukurydziany, smak żurawiny i odważnie nazwana zielona fasolka.. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Harris Teeter.

Wersja tej historii pierwotnie pojawiła się na iVillage.