Galaxy bagels wylądowały, aby przejąć swój świat śniadaniowy

Rainbow bagels są tak w zeszłym roku.

Jeśli naprawdę chcesz zaimponować na Instagramie, musisz zdobyć nowy bajgel galowy, czyli czarny, różowy i niebieski bajgel pokryty jadalnym niebieskim i różowym brokatem.

Kreacja pochodzi od Scot’a Rossillo, który stworzył oryginalny bajgiel tęczy dla The Bagel Store na Brooklynie w Nowym Jorku, który w 2015 r. Wywołał ogromne zainteresowanie mediów społecznościowych.

Rossillo pokazał proces tworzenia bajgla w filmie dla INSIDERA. Podstawa bajgla jest taka sama jak tęczowy bajgiel, w którym różne kolory ciasta są warstwowane, a następnie cięte i skręcane, ale bajel galaktyki jest następnie pokryty jadalnym klejem i pokryty cukrem świecącym.

Jeśli jesteś poza Nowym Jorkiem, istnieje lista oczekujących na wysłanie galaretek galaktyk w całym kraju.

Rossillo powiedział DZISIAJ, że ciągle wymyśla pomysły na nowe bułeczki i wcześniej eksperymentował z tą kombinacją kolorów i błysków, ale pomyślał, że byłoby świetnie wprowadzić bułeczki w tym samym czasie, co “Strażnicy galaktyki”. 2-calowe wydanie filmu.

“Światło tak dobrze prześwieca przez blask, otrzymujesz piękną refrakcję kolorów” – powiedział Rossillo. “To elewacja sztuki, piękna i bajgli.”

Jeśli bajgiel z galaktyki jest dla ciebie zbyt lekki, dostępna jest również opcja syreny, czyli różowo-niebieski bajgiel pokryty jadalnym brokatem. W pracach jest nawet bagel “Baywatch”, powiedział Rossillo – nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się, jak to wygląda.

Bagelsy z galaktyki mogą być wypełnione cokolwiek chcesz, na przykład jajkiem i serem, ale z całym tym cukrem najlepiej jest trzymać się tematu. Bagel Store zaleca sparowanie go z Moon Rock Cream Cheese, czyli w zasadzie kremowym serem z kawałkami ciasteczek Oreo.

Hej, kalorie nie liczą się w kosmosie, prawda?

ZWIĄZANE Z:

Jednorożec Frappuccino jest prawdziwy

Mamy obsesję na punkcie tych oszałamiających tęczowych churros

Zobacz, jak robi się hipnotyzujący bajgiel jednorożca

May.05.201700:52