Fani fani radują się! Taco Bell rozwija pikantne frytki za jedyne 1 $

Taco Bell od dawna przoduje w zaspakajaniu apetytu na produkty fast food, o których nigdy nie wiedzieliśmy, że są nam potrzebne od czasu wprowadzenia Doracos Locos Tacos.

A podczas gdy menu pełne jest zapełnionych meksykańsko-amerykańskimi smakołykami, takimi jak burrito, Gorditas, quesadillas i wiele innych, jest jeden fastfood, który jest zauważalnie nieobecny w menu Taco Bell – do tej pory.

Począwszy od 25 stycznia, Taco Bell wreszcie dodaje do menu frytki. I tym razem nie zostaną wypchane burrito.

Taco Bell

Nowe frytki Nacho Fries będą sezonowane w “odważnych meksykańskich przyprawach” i, w odróżnieniu od tradycyjnych frytek, które potrzebują tylko małego ketchupu, frytki Taco Bell będą miały stronę sosu z sera nacho do zanurzania, a może najlepiej wszystkiego? z frytek to tylko 1 $.

Ponieważ jest to Taco Bell, wszystkie frytki można zamówić w stylu Supreme za 2,49 $ lub Bell Grande za 3,49 $, co oznacza, że ​​będą nachowane, z dodatkami, takimi jak ser topiony, mielona wołowina, pico de gallo lub kwaśna krem. Wyobrażamy sobie, że kilka paczek sosu ognistego dopełniałoby całość całkiem przyjemnie.

Nie trzeba dodawać, że fani Taco Bell z entuzjazmem odczuwają ulgę, że ich wymarzone, późno w nocy zamówienia na jedzenie z tacos i frytki wkrótce się spełnią.

To pierwszy raz, kiedy udało nam się zamówić frytki jako zamówienie poboczne w Taco Bell, ale plotki krążą od lat. W ubiegłym miesiącu Taco Bell przetestował California Loaded Fries Burrito, nadziewane frytkami burrito, w kilku restauracjach. Ponieważ wkrótce będziemy mogli zamówić frytki i wrzucić je do dowolnego burrito, jakiego oczekujemy, wygląda na to, że ten test zakończył się sukcesem.