Fabryka Necco jest zamknięta, a ludzie są przerażeni – oto gdzie można zdobyć cukierki

Miłośnicy spanikowanego Twinkies stracili rozum, gdy Hostess zamknęli działalność w 2012 roku. Na szczęście firma w 2013 roku szybko i słodko wróciła z pomocą Alegoera TODAYA ​​w 2013 roku..

Ale teraz zamyka się kolejna klasyczna fabryka słodyczy – i nie jest jasne, czy w najbliższym czasie się odbije. Necco, twórca dzielących, kredowych smakołyków, ugryzł pył i zamknął fabrykę we wtorek.

W tym tygodniu oddani fani wszystkich firmowych słodyczy próbują znaleźć swoje ulubione przysmaki po nagłym zamknięciu.

Pozostające dni Necco Wafers mogą być słodkie, ale krótkie

12 kwietnia 2014 r02:23

Historyczny producent słodyczy (czyli New England Confectionery Company) działał od 1847 roku i był najstarszą firmą cukierniczą działającą nieprzerwanie w Ameryce. Inne znane cukierki to Sky Bars, Mary Janes, Clark Bars, Candy Buttons, Zip Squirrel Nut i Mighty Malts.

Necco zostało kupione przez firmę inwestycyjną w maju na aukcji dotyczącej bankructwa, a ostatnio sprzedane nowemu właścicielowi, który nie był imieniem. Nowy właściciel nie wskazał, czy produkcja zostanie wznowiona w fabryce zatrudniającej 230 osób.

W międzyczasie, klasyczne cukierki Necco są bardzo popularne wśród fanów.

Zapasy są już niskie, ponieważ zakład został wyłączony na siedem dni w maju, po tym jak Food and Drug and Administration znalazł dowody na aktywność gryzoni i niehigieniczne warunki, zgodnie z Boston Globe. Ale dobrą wiadomością jest to, że wiele miejsc wciąż sprzedaje słodycze … na razie.

Goya pork rinds, Sylvia's soul food products, Necco wafer candy
Getty Images

Amazonka

Chociaż niektórzy sprzedawcy Amazon pytają o coraz wyższe ceny wafli Necco, TODAY Food znalazł sześć bułek w połączeniu z Gumą Bazooka za 16,99 USD – i są one dostępne przez Amazon Prime.

eBay

W serwisie eBay dostępnych jest również wiele opcji, takich jak te dwie worki o wadze 4 uncji wafli marki Necco w cenie Kup teraz za 10,99 USD..

CandyWarehouse.com

Miłośnicy Necco mogą otrzymać 24-częściowe pudełko tropikalnych wafli Necco i 100-częściową tubę Clark Bars za 30 USD.

Rocket Fizz

TODAY Food skontaktował się z kilkoma lokalizacjami tego zabytkowego sklepu ze słodyczami i napojami gazowanymi zlokalizowanymi w całym kraju, aby sprawdzić ich stan magazynowy z cukierkami Necco. Niektórzy twierdzili, że są całkowicie wyprzedani, podczas gdy inni nadal mają cukierki.

W czwartek sklepy w Cary i Raleigh w Północnej Karolinie miały na półkach kilka paczek Necco Wafers i Mary Janes. W sklepie Marietta w Georgii nadal było pełno wafli Necco i Mary Janes, ale raportowano, że popyt wzrósł od czasu zamknięcia fabryki. The Chattanooga, Tennessee, lokalizacja potwierdzona do TODAY Food, która miała zamki z Squirrel Nut i Sky Bars w magazynie.

The Candy pe On Cambridge Street
W niektórych sklepach wafle Necco są na wyczerpaniu.Getty Images

Cracker Barrel

Sekcja “Old Country Store” w tej komfortowej restauracji znana jest z zapełniania nostalgii. Po rozmowie z e-mailem rzeczniczka knajpki powiedziała TODAY Food: “Tak, obecnie sprzedajemy nasze wafle Necco Wafers, ale zapasy są niskie (mniej niż 2000 w naszych ponad 650 lokalizacjach). koniec tygodnia. “

Lepiej już niedługo przyjedź do tej Lokalnej Beczki Cracker, ludzie!

Mamy nadzieję, że ktoś ożywi tę walczącą firmę i przywróci ją do życia – kciuki, że Al może ponownie uratować, tak jak zrobił to dla Twinkies. W przeciwnym razie, co zrobimy w Walentynki bez ukochanych??