Dunkin ‘Donuts wprowadza 2 nowe smaki! Oto, co kieruje twoją drogą

Boston Kreme i galaretka to dwa klasyczne nadzienia, o których myślą najbardziej zagorzali kochankowie Dunkin ‘Donuts, ale teraz w łańcuchu dodaje się rzadkie nowe nadzienie – ciasto z ciasta waniliowego – w sam raz na Krajowy Dzień Pączka.

Dunkin' Donuts cake batter doughnut
Jak lizanie miski w połowie pieczenia? Nowy pączek z ciasta Dunkin ‘Donuts może być dla ciebie.

Ciasto z ciastkami z wanilii wypiekane 29 maja, z powłoką drożdżową, wypełniaczem o smaku waniliowym, lukrem czekoladowym i kroplami konfetti.

Dołączenie do niej to kolejna nowa konfekcja – Dunkin ‘Donuts Sprinkles Doughnut, kolejny pączek w stylu drożdżowym, ten jeden w kształcie pierścienia, ale po prostu oszroniony białym lukrem i zwieńczony różowymi i pomarańczowymi kroplami w kształcie litery D.

Dunkin' Donuts spinkles doughnut
Ciasto ciasto zbyt słodkie? Ten wesoły posypany posypką również się rozwija.Pączki Dunkin

W tym samym dniu sieć prezentuje także nową linię kaw smakowych o smaku s’mores, połączenie krakersa z grahamem, tostowych pianek i czekoladowych smaków, które można zamówić w różnych konfiguracjach: gorącej lub mrożonej kawy, latte, macchiato lub mrożonki Dunkin ‘Coffee, firma powiedziała TODAY Food. Są dostępne przez lato w uczestniczących lokalizacjach.

(A jeśli masz deju vu, tak, Starbucks ma napój s’mores, ale w postaci Frappuccino.)

Nowy napój kawowy Dunkin ‘Donuts pojawia się na piętach innych słodkich nowych smaków napojów – Coconut Crème Pie i Butter Pecan – a także szeroko omawianego posunięcia firmy, aby zrzucić Coffee Coolatta na korzyść nowej Frozen Dunkin’ Coffee.

Dunkin' Donuts s'mores latte
Dunkin ‘Donuts dodaje latte s’mores, na piętach kokosowego ciasta i masła pecanowego.Pączki Dunkin

Ale jeśli wolisz trzymać się starej ulubionej słodyczy, możesz kupić jedną z tych w domu, kupując dzisiaj napój na Krajowy Dzień Pączka, kiedy klienci mogą dostać darmowy klasyczny pączek według własnego wyboru, podczas gdy dostawy trwają, zakup dowolnego napoju.

Gdyby to było nas, prawdopodobnie poszedłby klasyczny – Boston Kreme na zawsze! – ale hej, to twoje wezwanie.

Ten post został pierwotnie opublikowany 24 maja 2016 r.

ZWIĄZANE Z:

  • Pączki spaghetti są teraz rzeczą
  • Te pączki mają obłędny kult – oto dlaczego

Mamy obsesję na punkcie tych pięknych pączków róży

May.12.201700:28