Dunkin ‘Donuts i Oreo współpracują z ciastkami o smaku mokki

AKTUALIZACJA: Plotki – rozpoczęte na koncie Instagram @thejunkfoodaisle już w kwietniu – są prawdziwe! Oreo i Dunkin ‘Donuts właśnie jadły małe dziecko: Oreo o smaku mokki. Są teraz dostępne na półkach sklepowych w całym kraju.

Czy ten smak jest dobrym pretekstem do zjedzenia Oreosa na śniadanie? Tak sądzimy.

Zobacz oryginalny post poniżej:

Oreo z Dunkin ‘Donuts: To ma sens.

Tak właśnie od razu pomyśleliśmy, gdy rzecznik firmy potwierdził nam, że najnowszy smak Oreo z “Oreo Wonder Vault” – Dunkin ‘Donuts Mocha – będzie trafiał do sklepów tego lata. Smak został po raz pierwszy zauważony przez detektywi przekąsek na @thejunkfoodaisle.

Oreo / TODAY

Wypróbowanie wszystkich nowych smaków Oreo to ulubiony czas w TODAY Food, a czasem wydaje się, że dostajemy punk’d, gdy słyszymy najnowszy smak (oczywiście patrzymy na ciebie, szwedzki Fish Oreos).

Ale z tym, cóż, nie możemy czekać.

Nowe bary z cukierkami Oreo: Kathie Lee i Hoda są fanami

15 listopada 2016 r01:51

Jednym z moich najwcześniejszych wspomnień smakowych z kawą jest skradanie się z kubła Oreo do kawy mojej mamy. Byłem prawdopodobnie w przedszkolu, ale słodycz Oreo hartowała gorycz kawy, a ciastko było przyjemnie rozmoczone, a kremowe nadzienie przybierało czekoladowe nuty java (trochę jak Tim Tam Slam).

Oczywiście, nie tak określiłbym to moje 5-letnie ja, ale ja po prostu wiedziałem Kombinacja smakowa była słuszna i wciąż mogę ją posmakować.

Być może wolelibyśmy na początku wypić Oreo o smaku kawy Dunkin ‘Donuts o smaku kawy, zanim odwrócimy się od mokki, ale z cierpliwością czekamy, aby dostać nasze ręce na pudełku (rzecznik firmy powiedział DZISIAJ, że smak jest tak nowy, nawet Ona jeszcze go nie wypróbował).

20 zdjęć
Pokaz slajdów

20 smaków Oreo, o których nie miałeś pojęcia

Od szwedzkich ryb po ciasto jagodowe, mamy tutaj 20 smaków Oreo, których prawdopodobnie nawet nie znasz, ale teraz zdecydowanie musisz spróbować.

W międzyczasie sprawdź w swoich lokalnych sklepach, czy nie ma jeszcze Peeps Oreos, na wypadek, gdybyś jeszcze nie doświadczył piskląt.

Ten post został pierwotnie opublikowany 20 kwietnia 2017 r.

Loading...