Disney World serwuje teraz alkohol we wszystkich restauracjach Magic Kingdom

Czekanie w długich kolejkach przez wiele godzin w Disney World na przejażdżki lub spotkanie i powitanie postaci nigdy nie jest zabawne.

Ale teraz Magic Kingdom oferuje coś dla dorosłych gości, dzięki czemu te długie dni mogą być nieco smaczniejsze. Po raz pierwszy wszystkie restauracje w parku rozrywki Orlando serwują napoje alkoholowe.

Getty Images

Aż do 2012 roku, kiedy Walt Disney World otworzył “Piękną i Bestię” – restaurację Be Our Our, żadna z restauracji w Magic Kingdom nie mogła serwować alkoholu.

Zasada zakazu spożywania alkoholu, która wciąż obowiązuje w Disneylandzie w Anaheim w Kalifornii, była surową polityką w ramach oryginalnej wizji Walta Disneya, aby zachować rodzinną zabawę z oceną G, Scott Smith, asystent profesora gościnności na University of South Carolina w Columbia, South Carolina, powiedział The Orlando Sentinel.

Podczas gdy wszystkie inne parki w Disney World (takie jak Epcot Center i Animal Kingdom) serwują alkohol, Magic Kingdom był ostatnim miejscem, które utrzymywało trzeźwość. Ale teraz czasy się zmieniły i nikt nie jest bezpieczny od szału rzemieślniczego – nawet firma macierzysta Mickey.

Zobacz, jak ten pies służbowy przyleciał z Plutonem w Disney World

Jan.23.201800:27

W sobotę, Disney World oficjalnie ogłosił, że trzy pozostałe restauracje w Magic Kingdom dodały do ​​swoich menu libacje przyjazne dla dorosłych. Osoby w wieku 21 lat i starsze mogą delektować się rozmaitymi piwami, winem i sangriami podczas posiłku. Żadna z restauracji szybkiej obsługi w parku nie oferuje obecnie alkoholu.

Restauracja Plaza oferuje teraz wino i amerykańskie piwa, w tym India Pale Ale, które polecają z cheeseburgerem.

Crystal Palace dodawało musujące wina mimozy śniadaniem i winami, takimi jak Pinot Noir i Chardonnay podczas obiadów i kolacji w formie bufetu.

A The Diamond Horseshoe, która ma potrawy o tematyce pogranicznej, będzie miała piwo i wino, łącząc zszywki, takie jak grillowana wieprzowina, plastry indyka, wiejska kiełbasa wędzona i duszona wołowina.

Ale pamiętajcie, to nie jest Las Vegas ani Nowy Orlean, ludzie, więc nie można wziąć ze sobą tych kufli ani pucharów podczas spaceru ulicą Main Street.