Deal of the Day: 50% zniżki na zestaw sztućców Knork 20-częściowy

Serdecznie witamy w naszej codziennej serii na DZIŚ pING: Deal of the Day!

Każdego dnia o 10 rano EST ujawnimy ekskluzywną ofertę w wysokości 25 procent lub więcej. Tę umowę można znaleźć tylko na naszej DZISIAJ stronie na Facebooku i będzie działać tylko przez 24 godziny. Każdego dnia będzie nowa umowa, więc należy działać szybko!

Upewnij się też, że podoba Ci się nowa strona na Facebooku, dzięki czemu możesz być pierwszą osobą, która dowie się o umowach, których nie znajdziesz nigdzie indziej w Internecie.!

Deal of the Day: 15 lutego

Dzięki dzisiejszej transakcji Knork oferuje 50% zniżki na 20-częściowy zestaw chromowanych sztućców, który sprzedaje się za 90 USD.

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Knork Chrome Curve 20-częściowy zestaw, 45 USD z kodem TODAYKNORK (zwykle 90 USD), Knork

Knork curved fork set

Pomyśl o tym: kiedy po raz ostatni wymieniałeś swoje sztućce?

Jeśli jesteś podobny do nas, naczynia w Twojej szufladzie w kuchni są prawdopodobnie ostatnimi, o których myślisz, gdy próbujesz postawić obiad na stole. Ta oferta Knork zmieni to. 20-częściowy zestaw zawiera dwa widelce, dwie łyżki i nóż. Są zakrzywione, aby pasowały do ​​bardziej nowoczesnego stylu i są niezwykle lśniące i eleganckie.

Twoje dzieci pokochają mniejsze opcje łyżki i widelca, a Twoi goście będą niesamowicie pod wrażeniem, że masz widelec do sałatek i większy widelec do dania głównego. Wygraj, wygraj!

Knok set on table

Aby dowiedzieć się więcej gadżetów kuchennych, które uwielbiamy, przeczytaj o szybkowarowym, bez którego nie możemy żyć, spiralizatorze, który jest teraz w super sprzedaży i naszych ulubionych zdrowych książkach kucharskich.

Proszę kliknąć na linki do stron internetowych, które mają być skierowane do ofert firm przedstawionych i należy przeczytać szczegóły. Mogą obowiązywać warunki i ograniczenia. Jeśli masz jakieś szczegółowe pytania dotyczące szczegółów, stron internetowych produktów lub zasobów reklamowych, skontaktuj się ze sprzedawcami, którzy składają oferty. Możesz znaleźć ich dane kontaktowe na stronach.