Czysta kawa jest tutaj, aby dać Ci bezkwasową poprawkę na kofeinę

Wygląda jak butelka wody, ale smakuje jak poranna kielich joe.

Pierwsza na świecie czysta kawa została wynaleziona przez firmę CLR CFF założoną przez dwóch braci na Słowacji.

Możesz teraz dodać jasne java, które ma być pijane na zimno lub używane do ożywienia koktajli, do najsilniejszych kaw i kawy do żucia jako najnowszy nietypowy sposób na naprawę kofeiny.

Dlaczego chcesz pić czystą kawę? Niech wyjaśnia David Nagy, współzałożyciel CLR CFF ze swoim bratem Adamem.

POWIĄZANE: nowy napój Starbucksa sprawia, że ​​jesteśmy podekscytowani na lato

“Jesteśmy ciężkimi pijącymi kawę”, powiedział londyńskiemu Evening Standard. “Podobnie jak wielu innym osobom zmagaliśmy się z powodowanymi przez nie plamami zębów. Na rynku nie było nic, co odpowiadałoby naszym potrzebom, więc zdecydowaliśmy się stworzyć własny przepis. “

Strona internetowa firmy twierdzi, że jest to pierwsza bezbarwna kawa na świecie, wykonana ze świeżo palonych ziaren kawy Arabica. Kosztuje około 7,50 USD za dwie butelki i 17,50 USD za paczkę pięciu sztuk i jest obecnie dostępny tylko w Internecie i w kilku sklepach w Wielkiej Brytanii.

POWIĄZANE: słynna zimna kawa Al Roker

CLR CFF nie zawiera żadnych konserwantów, sztucznych aromatów ani stabilizatorów, co było ważnym czynnikiem dla braci.

“Z powodu gorączkowego stylu życia, który prowadzimy, chcieliśmy przygotować odświeżającą, gotową do spożycia kawę, która zapewnia wzrost, ale ma niską kaloryczność” – powiedział Nagy w The Evening Standard. Czy ten czysty napój stanie się kolejną wielką rzeczą w świat kawy, czy też szybko przejdzie na emeryturę na cmentarz, tak jak jego poprzednik Clear Pepsi? Czas pokaże.

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.