Czy rozpoznajesz nowego pułkownika Sandersa KFC? Patrz uważnie, fani “Seinfeld”!

Ostatnie przygody Jason Alexander w komedii obejmuje białą brodę i wyraźny występ – marka niż ekstra chrupiący wydajność.

Ałun “Seinfelda” to najnowsza inkarnacja pułkownika Harland Sanders, idąca w ślady celebrytów takich jak Rob Lowe i Reba McEntire. Począwszy od poniedziałku reklamy przedstawiające Aleksandra jako ukochanego pułkownika będą emitowane w całym kraju w celu promowania 20 filarów z kurczakiem, czyli cennych posiłków, które są teraz dostępne w czterech różnych odmianach.

Jako wieloletni fan komfortowego jedzenia, Alexander nie miał żadnego problemu z identyfikowaniem się z zamiłowaniem pułkownika do kurczaka. “Czy zauważyłeś moją talię na przestrzeni lat? Kiedy jestem poza domem to nie jest kłamstwo, zobaczysz mnie na KFC!” Alexander powiedział TODAY Food.

Przyznał się nawet do dość zwariowanego nawyku fast-food: ponieważ uwielbia masło orzechowe, aktor często lubi sparować go ze smażonym kurczakiem! “Nie myśl, że zwariowałem [ale] masło orzechowe ze smażonym kurczakiem jest bardzo, bardzo interesujące” – powiedział

Aleksander jako gwiazda sitcomu pasował do najnowszych reklam KFC, które koncentrują się wokół rodzinnej zagadki obiadowej. “Jako syn dwojga pracujących rodziców, było mnóstwo dinnertimes, gdy wiadro kurczaka i wszystkich fix-ins zapisane dnia”, powiedział Alexander. “Fajnie było połączyć moją osobistą miłość do KFC z moim doświadczeniem w sitcomie, aby wcielić się w rolę pułkownika Sandersa”.

Jason Alexander is the new face of KFC and he's slinging a new selection of value meals from the chicken chain.
Jason Alexander jest nową twarzą KFC i on wyrzuca nowy wybór wartościowych posiłków z łańcucha kurcząt.KFC

Co do jego ulubionej celebryty Sanders?

Alexander powiedział, że została zszokowana przez Rebę McEntire, pierwszą kobiecą markę, która przejęła tę rolę. “Wiesz, wszyscy inni faceci, siedzisz tam i idziesz” Kto to jest? ” Czasami głos po prostu ich zdradza – powiedział Alexander. “Patrzyłem na Rebę … i wiem, że to jest kobieta i to jest naprawdę interesujące, i myślę” Kim jest ta kobieta? ” Zajęło mi to prawie pięć, sześć, siedem wyświetleń!

Dodał: “Po prostu pomyślałem, że to natchnione myślenie, aby wyjść tak daleko z pudełka, żeby ktoś mógł zagrać pułkownika – tylko po to, żeby kobieta to zrobiła.” To, co uważałem za genialne. “

Dobry sos! KFC mówi, że im się kończy

Mar.01.201800:29

Jeśli chodzi o to, jak przygotowywał się na swoją kolej, jako słynny frontman KFC, Alexander powiedział, że wiele z tego miało związek z rekwizytami i strojami. “To, co chciałem zrobić, to włamać się do akcentu Kentucky i wszystkiego”, powiedział. “Więcej niż włosy … kiedy wkładasz ten kostium, masz wrażenie, że cofnąłeś się do innego czasu, w innej erze [i] ten rodzaj czuł się naprawdę namiętny i zabawny dla mnie.”

Nowe napełniacze KFC o wartości 20 USD są teraz dostępne w czterech odmianach: filety z piersi bez kości, oryginalny przepis na kurczaka z kością, Extra Crispy Chicken-on-the-bone i Extra Crispy. Wszystkie cztery rodzaje kurczaków mają boki i herbatniki.

Więc, co jest dla Alexandra, kiedy chodzi o kurczaka? “Jestem trochę purystką” – przyznał. “Wiem, że ludzie robią z tym różne fantastyczne rzeczy [smażonego kurczaka] Kroją i kroją w kostkę, wkładają je do sałatek, wkładają do kanapek”. Ale on lubi po prostu cieszyć się kurczakiem w najczystszej postaci: od kości.