Czy mógłbyś zjeść ten 7-funtowy, 75 $ burgera za godzinę? Stawką jest stawka

Hamburgery, bachory, hot dogi i frytki to klasyczne potrawy, które uwielbiają na stadionach w całym kraju, ale teraz jest nowy burger, który łączy je wszystkie w jedną 7-funtową kanapkę – i jest absolutnie szalony.

Jeszcze bardziej szalone jest to, że Arizona Cardinals z NFL rzucają wyzwanie swoim fanom, by zjedli tego potwora z burgera, który nawet ofensywny dróżnik miałby trudności z pokonaniem.

Burger, który nazywa się Gridiron Challenge Burger i będzie kosztować 75 $, zadebiutuje podczas meczu przedsezonowego drużyny w sobotę na stadionie University of Phoenix w Glendale w Arizonie..

“Wyzwaniem jest po prostu zakończenie burgera w godzinę lub mniej, aby wygrać koszulkę kardynałów i zdjęcie na videoboardzie”, powiedział Doreen Dower, dyrektor generalny Craft Culinary Concepts, powiedział TODAY Food.

Łatwiej powiedzieć niż zrobić!

Oto sekrety Bobby’ego Flaya, dzięki którym powstał najlepszy burger w historii

30 sierpnia 2017 r01:09

Oto zestawienie 11 składników, które składają się na tego behemoth, który jest serwowany na 10-calowej bułce hamburgerowej:

Ma pięć pasztecików z burgerami o wadze 1/3 funta każda, pięciu wołowych hot-dogów i pięciu bratwurstów. Jest na nim 20 plasterków sera amerykańskiego i osiem plasterków bekonu.

Jakby tego było mało, to również ułożone w stos z ośmiu przetargów z kurczaka i 12 uncji frytek – bo dlaczego nie wrzucić tylko klasycznego jedzenia na stadionie??

Na burgerach jest też trochę warzyw: sałata, pomidory i marynaty.

Końcowym akcentem jest sos “cysterna”, który jest mieszanką domowego sosu z grilla i majonezu.

Święty hamburger! Koszulka Cardinals i zdjęcie na videoboardzie jakoś nie wydają się wystarczającą nagrodą.

Choć burger nie będzie dostępny aż do soboty, trzech członków zespołu kulinarnego stadionu próbowało zakończyć wyzwanie w poniedziałek. Wszystkie zawiodły, nic dziwnego.

“Jeden z nich … dziś zadzwonił dzisiaj do chorego” – powiedział szef kuchni Sean Kavanaugh w środę w Arizonie. “Więc mamy nadzieję, że leczy dobrze.”

Kavanaugh nie znał liczby kalorii hamburgera (“Nadal liczy, ale dostał po nim wiele zer”, powiedział), ale jedna osoba na Reddicie obliczyła, że ​​prawdopodobnie zawiera ona około 8 300 kalorii!

Na stadionie pojawi się także inny burger o nazwie “Gridzilla Burger”, który jest mały tylko w porównaniu do Gridiron Challenge Burger. Gridzilla o wartości 22 USD jest załadowana jednym hamburgerem 1/3-funtowym, jednym hot doga, jednym bachorem, serem amerykańskim, dwoma przetarciami z kurczaka, frytkami, sałatą, bekonem, pomidorami, piklami i sosem “cysterny”. Jest podawane na bułce z sezamem.

Brzmi to trochę rozsądniej, ale wciąż całkiem szalenie.

“Tylko sześć osób będzie mogło podjąć wyzwanie w każdej grze” – powiedział Dower TODAY Food. “Fani będą musieli przybyć, gdy brama otworzy się, aby się zarejestrować w sekcji 102, a wyzwanie rozpoczyna się mniej więcej godzinę przed kickoffem.”

Czas pokaże, czy ktoś może polerować potwornego burgera. Jeśli nie, być może powinna zostać przemianowana na Impossible Burger.

Szef kuchni Ben Ford wyciąga burgery z queso blanco

28 maja 2017 r04:03