Człowiek daje serwerowi 450 USD napiwek – i wzruszającą wiadomość o jedności

Nie każdego dnia Rosalynd Harris dostaje 450 dolarów napiwek w kawiarni, w której pracuje, ale w tym tygodniu tak się właśnie stało – i pokochasz przyczynę.

Jason White, dentysta z Lubbock w Teksasie, był w Waszyngtonie, świętując inaugurację prezydenta Donalda Trumpa, aw poniedziałek on i jego przyjaciele postanowili zjeść lunch w Busboys and Poets, restauracji znanej z promowania aktywności politycznej, zanim złapią lot do domu. 25-letni Harris pracował tego dnia.

atut supported Jason White gives a $450 tip to Rosalynd Harris
Rosalynd Harris, serwer w Busboys and Poets, otrzymał ostatnio 450 $ napiwku. Dzięki uprzejmości Devyn Galindo

Otoczony dziełami sztuki przedstawiającymi słynnych czarnych liderów i innych klientów w szpilkach i koszulach Marca Kobiet, White martwił się, że on i jego przyjaciele, z których jeden miał na sobie czerwony kapelusz “Make America Great Again”, może nie być mile widziany.

POWIĄZANE: Są to 7 najgorszych sposobów przekazywania serwera

“Zaczęliśmy wyglądać,” White, 37, powiedział TODAY. “Powiedziałem swojemu przyjacielowi, że musisz zdjąć czapkę, nie chcę, żeby ludzie myśleli, że przychodzimy tutaj, aby obnosić się z naszymi trumpowymi rzeczami, a my po prostu przyjeżdżamy tutaj, by zjeść lunch.”

Ale Harris, tancerka, która pracuje w kawiarni w niepełnym wymiarze godzin, uspokoiła się, gdy podeszła do ich stołu z wielkim uśmiechem..

atut supporter gives waitress $450 tip
Inspirująca wiadomość Jason White napisana na paragonie stała się wirusowa. Dzięki uprzejmości Jason White

“Zaczęła się śmiać, kiedy powiedzieliśmy, że jesteśmy z Zachodniego Teksasu i powiedziała:” Mogę powiedzieć, że jesteś z Południa “- powiedział White. “Powiedziałem:” Jaka jest twoja ulubiona rzecz w menu? ” Powiedziała, że ​​awiniadka z awokado jest pyszna i uwielbiam awokado, więc dostałem to … To była ulga dla nas obu, to był tylko lunch. “

Dodał: “Weszliśmy w interakcje jak zwykli ludzie, nie biały, nie czarny, nie zwolennik Trumpa, a nie czarna kelnerka”.

POWIĄZANE: Kelner dostaje najlepszą wskazówkę od hojnego klienta: Zobacz jego nowy uśmiech

Wychodząc, White podpisał rachunek, pozostawiając Harrisowi 450 USD na karcie 72,60 $ na cześć Trumpa, 45. prezesa. Napisał jej również notatkę: “Możemy pochodzić z różnych kultur i możemy się nie zgadzać w pewnych kwestiach, ale jeśli wszyscy będą dzielić się swoim uśmiechem i życzliwością, tak jak ty … nasz kraj spotka się jako jeden lud”.

Harris był zaskoczony. “Wszystko było intensywne,” powiedziała TODAY. “Notatka była niezwykle wzruszająca i nieoczekiwana, a następnie oczywiście największą część stanowczo stanowiła ilość napiwków, które zostawił.”

POWIĄZANE: Zobacz, jak syn Ivanki Trump pierwszy kamień milowy przeszedł w Białym Domu

Nazwał ich interakcję “piękną historią” i dodał, że nie chodzi tylko o rasę.

“Jest to traktowane jako sytuacja czarno-biała, a więcej osób miało autentyczny moment”, powiedziała.

Ich historia stała się popularna po tym, jak Busboys i Poets udostępnili pokwitowanie na Twitterze.

“Jestem bardzo upokorzony tym wszystkim,” powiedział White. “Tu nie chodzi o mnie i ją … Po prostu chcę, żeby ludzie brali przykład, i zatrzymali się i zastanowili trochę, zanim osądzą ludzi – ze wszystkich stron.”

Inspirująca Ameryka: W restauracji Maine, płacąc swoim rachunkiem, płacisz to naprzód

28 grudnia 2016 r01:48