Czas na Crock-Pot! 5 receptur chili z kurczaka można zrobić w powolnym kuchenka

Kurczak z kurczaka nadaje się do powolnego gotowania: po długim gotowaniu kurczak staje się miękki, praktycznie bez wysiłku z twojej strony. Dodatkowo, jedna partia przygotowuje zdrowe posiłki na kilka dni. Sprawdź pięć fantastycznych zwrotów akcji, w tym wersję Buffalo, odmianę verde i wiele innych.

biały bean chicken chili
Liz Della Croce / The Lemon Bowl

1. Wolno gotująca się fasolka z kurczaka z dodatkiem białej fasoli: ten przepis z Liz Della Croce, byłego zwycięzcy TODAY’s Home Chef Challenge, byłby świątecznym posiłkiem dla tłumu, wraz z dodatkowym barem. A nawet najmłodsze z dzieci dają mu kciuk, mówi Della Croce.

Słodkie potato and chicken chili
Chelsia Rief / Catz in the Kitchen

2. Powolne smażenie słodkich ziemniaków i chili z kurczaka: Blogerka z Oregonu w stanie Oregon, Chelsia Rief, przygotowuje słodkie i pikantne papryczki z kurczaka, aby przedostać się przez deszczowe zimy. Mówi ona TODAY.com, że uwielbia robić chili z piersiami bez kości, bez skóry, ponieważ nie muszą być zrumienione na kuchence przed pójściem do wolnej kuchenki (oszczędzając w ten sposób brudną patelnię). Możesz nawet wrzucić zamrożonego kurczaka, zauważa mama trójki.

kurczak taco chili
Georgia Johnson / The Comfort of Cooking

3. Crock-Pot kurczak taco chili: Jeśli szukasz zatwierdzonego przez Teksańczyków sposobu na przyrządzenie chili w powolnej kuchence, Georg Johnson, producent receptur z siedzibą w Austin, produkuje taco w out-of-this-world. Podawaj na ryżu lub wieloziarnistych chipsach tortilla, zwieńczonych kolendrą i kwaśną śmietaną, sugeruje, lub zrób z niego chleb kukurydziany..

Bawół chicken chili
Lauren Roy / Powiedz, co musisz powiedzieć

4. Slow-cooker Buffalo chili chili: Buffalo chili brzmi pobłażliwie, ale guru zdrowia i fitness Lauren Roy robi swoją wersję z mielonym kurczakiem i ładuje ją białą fasolą, pomidorami, selerem, marchewką i cebulą, bez smaru w zasięgu wzroku. Najlepsze słodkich ziemniaków lub chipsy tortilla z resztkami, ona sugeruje, lub się fantazyjne i zrobić z tego nachos słodkie ziemniaki.

Powiązane: Spróbuj podejść Joy Bauera do chili z kurczaka Buffalo

kurczak chili verde
Josh i Maria Lichty / Two Peas and Their Pod

5. Slow cooker chicken chili verde: Przygotuj wszystko rano i powróć do domu z tym pysznym zielonym chilim od blogerów Josh i Marii Lichty, którzy robią to również na wielkie dni. Gulasz jest pełen świeżego smaku z pomidorów, papryki chili i kolendry.

Artykuł został pierwotnie opublikowany 27 lutego 2015 r. O godzinie 11:56 przed południem.