Crunched na czas? Trader Joe’s sprzedaje Święto Dziękczynienia w pudełku … za 13 USD

Dzielenie się posiłkiem z okazji Święta Dziękczynienia to wspaniały sposób na zebranie przyjaciół i rodziny.

Ale może też być niezwykle stresujące, czasochłonne i pracochłonne.

Dla tych, którzy zastanawiają się nad pomysłem pieczenia indyka przez wiele godzin – oprócz krojenia i krojenia, które towarzyszy przygotowywaniu dań z boku – zniechęcając, na rynku pojawia się nowy produkt, który z pewnością uprości Twój czas wakacji. Patrz: Trader Joe’s Turkey Stuffing en Croute.

Handlowiec Joe's Turkey En Croute
Trader Joe’s Turkey En CrouteHandlowiec Joe’a

Danie “wszystko w jednym”, które może pomieścić do ośmiu osób i waży prawie trzy funty, składa się z polędwicy z indyka i nadziewanego chrupiącego pieczywa, które zostały zmiksowane w maślaną ciasto z ciasta francuskiego.

Do tego sos z żurawiną. W przeciwieństwie do wielu posiłków z okazji Święta Dziękczynienia, które prawdopodobnie ustawią gospodarzy na kilkaset dolarów, to małe arcydzieło jest niewiarygodnie tanie w cenie zaledwie 12,99 USD za sztukę.

Macy’s Thanksgiving Day Parade: Wcześnie przyjrzyj się tegorocznym floatom

14 listopada 2017 r02:34

Ale oczywiście nie jest doskonały. Jeśli chcesz skończyć posiłek z czymś słodkim, musisz podać własne ciasto, aby przygotować posiłek z okazji Święta Dziękczynienia.

Struktura naczynia jest podobna do wołowiny Wellington, dekadenckiej receptury z filetowym stekem pokrytym foie gras i grzybowymi duxellami, wszystko zapakowane i upieczone w dmuchanym cieście. Jest to popularne danie wakacyjne przy stołach angielskich.

Jak powstaje dynia w puszkach Libby

01.01.201701:51

Oczywiście jeśli wolisz metodę majsterkowania z okazji Święta Dziękczynienia, ale wciąż jesteś trochę zestresowany przygotowaniem posiłku, możesz również spróbować generatora menu Dziękczynienia TODAY Food. Narzędzie pozwala użytkownikom wybrać dowolne danie, styl gotowania i czas przygotowania, aby znaleźć idealny przepis na zaplanowanie pełnego posiłku dla rodziny, przyjaciół i innych niespodzianek gości.

Sill martwi się przygotowaniem posiłku na wakacje? Weź to od profesjonalistów i zastanów się nad tymi 10 niesamowitymi narzędziami, które sławni kucharze używają do upiększenia Święta Dziękczynienia.