Cronuts go digital: teraz możesz zamówić gorącą przekąskę online

Nie musisz ustawiać alarmu, kochankowie Cronut: piekarnia stojąca za croissant-donut juggernaut pozwala klientom zamawiać słodycze w przedsprzedaży.

Piekarnia stojąca za croissant-donut juggernaut pozwala teraz klientom zamawiać produkty na swojej stronie internetowej.

Do tej pory biwakowanie poza piekarnią Dominique Ansel w nowojorskiej dzielnicy SoHo – już o 6 rano, na dwie godziny przed ich otwarciem – było najpewniejszym sposobem na zdobycie Cronut, chociaż piekarnia przyjęła ograniczoną liczbę produktów. zamówienia przez e-mail lub telefon.

Przyjmowanie zamówień przez telefon jest pracochłonne, jednak obecnie jeden z pracowników poświęca swoje poniedziałki tylko na odbieranie telefonów na cały tydzień. “To wszystko, co robi przez siedem godzin dziennie. Jest to czasochłonne “, żartował rzecznik, dodając:” W tej chwili, gdy ludzie dzwonią, a my mówimy, że jesteśmy wyprzedani, musimy użalać się przez 15 minut “.

Aby uwolnić linie telefoniczne i dać ludziom możliwość otrzymania automatycznego rachunku, piekarnia zaczęła przyjmować zamówienia online o godzinie 11:00 w poniedziałek pod adresem cronutpreorder.com.

Cronuts wyprzedały się za minutę. Ale strona będzie otwierana w każdy poniedziałek o godz. 11.00 ET, przyjmując zamówienia na dwa tygodnie od poniedziałku. W najbliższy poniedziałek, 25 listopada, będziesz w stanie wstępnie zamówić Cronuts na tydzień od 9 do 15 grudnia – najlepszy czas wakacji. I nie, wciąż brak wysyłki; musisz odebrać w sklepie.

Maksymalny zakup online to sześć Cronutów, ale możesz składać duże zamówienia o wartości 50 lub więcej na wesela, specjalne okazje – nawet baseny biurowe Cronuts – wysyłając e-mailem do piekarni pierwszego dnia miesiąca zamówienia na kolejny miesiąc (sprawdź Cronut 101 po więcej szczegółów).

Twórca wyjaśnia, dlaczego wszyscy kochają Cronut

13.11.201304:39

Aby nadążyć za szalonym popytem, ​​piekarnia zwiększyła liczbę pracowników o 30 procent w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, a teraz pracuje w kuchni 24 godziny na dobę – zasadniczo piec Cronut nigdy się nie wyłącza. Dzięki zwiększeniu zatrudnienia piekarnia może obecnie produkować od 250 do 300 Cronutów dziennie, obsługując około 90 procent głodnych klientów, z około 60 procent na początku.   

Do tej pory strona działała z minimalnymi przeszkodami, a wszystkie zamówienia dziś wyszły bez zarzutu – powiedział rzecznik. “Najgorszym koszmarem każdego projektanta stron internetowych był praca nad stroną zamawiającą Cronut. Wszyscy powiedzieli: “To się rozbije!”