Cinnamon Toast Crunch ma 3 nowe smaki – wypróbowaliśmy je wszystkie

Kochamy się nostalgicznym powrotem zboża, więc kiedy usłyszeliśmy o ostatnim aromacie Cynamonowego tostowego Cruncha, Apple Cinnamon, jingle lat osiemdziesiątych (“Cinnamon … Toast Crunch!”) Natychmiast zaczynają grać w nasze głowy.

Riffy o oryginalnym smaku, zapoczątkowane w 1984 roku, nie są nowe: masło orzechowe tosty z chrupkami i francuskie tosty (wciąż na półkach) już dawno minęły.

Najnowsze smaki są jednak pierwsze: są nasycone prawdziwymi owocami. Jeden, Apple Cynamonowy tost Crunch, jest zupełnie nowy, podczas gdy dwa pozostałe smaki, tosty z jagodami i truskawkowy tosty to ponowne wprowadzenie linii “Tiny Toasts” firmy General Mills z zeszłego roku, tylko z bardziej znanym imieniem.

Cynamon Toast Crunch family
Jesteśmy rodziną: Apple Cynamon, Truskawka i Borówka tosty Crunch przychodzą na półki, obok French Toast Crunch i oryginalny smak Cynamonowego tosta Crunch.General Mills

Jednak pod względem struktury i wielkości nowe zboża są nieco inne niż oryginalne. Nowe kawałki tostów owocowo-zbożowych są mniejsze i grubsze, w przeciwieństwie do większych, cienkich kwadratów oryginalnego chrupkiego tostu cynamonowego.

Owoce są bardziej podobne pod względem kształtu i wielkości do French Toast Crunch, które są przy okazji urocze, w zasadzie wyglądają, jakby ktoś wziął promień lasera i skurczył prawdziwe kawałki francuskiego tostu, aż do złotego koloru, brązowy krawędzie i kształt ślizgacza-bochenka. Jednak w przeciwieństwie do francuskiego tosta-chrupka, smaki owocowe są oparte na bazie owsa i kukurydzy zamiast na bazie kukurydzy.

Więc jak smakują? Dziś rano przy śniadaniu otworzyłem nowe pudła z moim sześcioletnim synem, niosącym karty cynamonowym opiekaczem tosty. Oto co znaleźliśmy:

Truskawka Toast Crunch
Składniki tosty truskawkowej to puree truskawkowe.General Mills

Strawberry Toast Crunch: Ding, ding, ding! To był zwycięzca losu, przynajmniej przy naszym stole śniadaniowym. “Super dobry!” – wykrzyknął mój syn, dodając, że rzeczywiście wolał go sucho, jako przekąskę, w przeciwieństwie do mleka, a może nawet polubić go w mieszance szlaków. Pomyślałem, że ma najbardziej owocowy smak i, co ciekawe, jest zrobiony z purée truskawkowego, w przeciwieństwie do proszku z jagód lub suszonych jabłek w poniższych odmianach.

Borówka amerykańska Toast Crunch
Blueberry Toast Crunch uzyskuje swój owocowy smak z prawdziwego proszku jagodowego.General Mills

Blueberry Toast Crunch: Większość małych dzieci wybierze truskawki na borówkę w dowolnym momencie i nie stanowi to wyjątku. “Za mało cukru” – powiedział mój syn. Podczas gdy ja, oczywiście, nie zgadzałem się z tym, ja też wolałem jaśniejszy smak truskawkowy, chociaż to ma niewielką ilość jagodowo-muffinową, która rośnie na tobie.

jabłko Cinnamon Toast Crunch
A najnowszy smak, Apple Cinnamon Toast Crunch, powstaje z suszonych jabłek.General Mills

Apple Cinnamon French Toast: Jeśli chodzi o najnowszy smak, mój tester powiedział “nieźle”. Smak z suszonych jabłek nie ma końca, i jestem pewien, że byłby to hit z dziećmi, które uwielbiają, powiedzmy, jabłka z cynamonem. Ale jagody rządzą w naszym domu.

Wszystkie smaki przetaczają się na półki w całym kraju w czerwcu idą za 2,99 $ do 4,99 $, w zależności od wielkości pudełka, i warto spróbować, jeśli jesteś miłośnikiem owoców, ale nasze serca zawsze będą należeć do klasyki.

“Czy nadal będą robić oryginalny rodzaj?” zapytał mój syn. Skinęłam głową tak. “Ok dobrze.”