Chipotle rozdaje dziś darmowe guacamole – ale jest mały haczyk

“Guac jest ekstra.”

Jest to fraza, którą każdy miłośnik Chipotle wie aż nazbyt dobrze. Ale poczekaj! Tylko przez jeden dzień, sieć Mexican Grill daje fanom awokado szansę zdobić ich burritos, miski i tacos z tą kremową, zieloną dobrocią … za darmo!

chipolte
Getty Images

We wtorek, 31 lipca, który jest akurat Narodowym Dniem Awokado, Chipotle oferuje swoim klientom bezpłatne guacamole. Ta jednodniowa freebie to coś, co milenialsi i ocaleni z awokado wszędzie pragną na zawsze. Cóż, odkąd Chipotle już jest w pobliżu.

Sieć ogłosiła “świetną wiadomość” na czwartek na Twitterze.

Jedyny haczyk? Avo-fani muszą się zalogować lub założyć konto na stronie Chipotle lub w aplikacji mobilnej, utworzyć zamówienie (może to być danie główne lub strona żetonów) i dodać guacamole. Aby zamknąć umowę, wpisz kod “AVOCADO” przy kasie, a następnie cena dodatku guac zniknie w magiczny sposób.

Nie trzeba dodawać, że fani łańcucha są bardzo podekscytowani:

Oni dziękują za łańcuch:

Inni po prostu nie mogą się doczekać, aby udusić się po bokach guac:

Prezenty z guacamole nie są pierwszą rzeczą, którą Chipotle próbował zdobyć dla klientów. Odkąd choroba żywnościowa przeraża, że ​​spadła sprzedaż i zaszkodzi jej reputacji w 2015 r., Sieć poczyniła wielkie zmiany, aby pobudzić biznes. Odkrywane są nowe pozycje menu, takie jak awokado tostada i modne burritos z quinoa zamiast ryżu.

W czwartek, kiedy sieć po raz pierwszy ogłosiła rozdanie guac, Associated Press poinformowało, że wyniki sprzedaży sieci przekroczyły “oczekiwania rynku”, po części dlatego, że wzrost cen pomógł “zrekompensować” niższą liczbę gości przychodzących przez drzwi.

Jeszcze niedawno (a może nawet bardziej wskazujący na próbę zachowania łańcucha) Chipotle przedstawiła teczkę wypełnioną dożywotnią dostawą darmowych żetonów i kuponów guac do sensacji wirusowego rapowania i nowej mamy Cardi B.

Wygląda na to, że fani poznają trochę dobrego życia w Cardi B we wtorek.

Guac-Off Challenge: Zobacz 3 przepyszne przepisy na guacamole

May.04.201804:13