Chick-fil-A testuje nowy element – i wygląda bardzo podobnie do starego ulubionego przedmiotu

Branża fast food może być konkurencyjną areną, a jedna sieć ciągle stara się wprowadzać innowacje w drugą z szalonymi elementami menu i miksowaniem z góry..

Ale Chick-fil-A wybrał interesującą filozofię, jeśli chodzi o nowe jedzenie: trzymanie się swojego chleba i masła. (Prawie całkiem dosłownie.)

Chick-fil-A Chick-n-Sliders
Chick-fil-A trzyma się swoich podstaw za pomocą Chick-n-Slider, mniejszej wersji swojej charakterystycznej kanapki z kurczakiem.Chick-fil-A

Łańcuch smażonego kurczaka testuje nowe opcje menu latem tego roku w wybranych lokalizacjach w USA – element markizy nazywa się Chick-n-Sliders. Informacja prasowa opisuje je jako “przekąskę wielkości naszej słynnej piersi kurczaka bez kości, doprawionej do perfekcji i usadowionej w ciepłym, przepysznym bułeczku drożdżowym, lekko pokrytym miodowym masłem”.

Więc … jest to miniowa wersja kanapki z kurczakiem Chick-fil-A.

Hej, może ponowne wymyślenie koła nie jest takie złe! Pracował dla McDonalda, prawda??

Chick-fil-A Chick-n-Minis
Chick-n-Minis będzie dostępny przez cały dzień dla klientów w wybranych lokalizacjach tego lata.Chick-fil-A

Jeśli ten “mini sandwich” brzmi znajomo, prawdopodobnie myślisz o Chick-n-Minis Chick-fil-A o niewielkich rozmiarach, które sprzedawane są w godzinach śniadaniowych. (Chociaż uczestniczące restauracje pozwolą klientom zamawiać minis przez cały dzień tego lata.) Suwaki, dostępne w lokalizacjach w Charlotte, North Carolina i Albuquerque w Nowym Meksyku, są nieco większy. Tak jest w tej porze dnia, kiedy nie jesteście jeszcze gotowi na posiłek, ale potrzebujecie czegoś więcej niż małej przekąski.

Chick-fil-A White Peach Tea Lemonade
Lemoniada z białej brzoskwiniowej herbaty Chick-fil-A jest również częścią letniego menu sieci.Chick-fil-A

Jeśli chodzi o inne nowe potrawy, które trafiają na letnie menu Chick-fil-A, spodziewaj się dwóch odświeżaczy: białej lemoniady z brzoskwiniowej herbaty, przygotowanej z mrożonej herbaty, lemoniady i owocowego brzoskwiniowego aromatu; i brzoskwiniowy koktajl mleczny, letni odcinek, który powraca właśnie na sezon. Oba napoje będą dostępne w całym kraju.

Pozdrawiam w cieplejszym sezonie nowych jedz! Wiesz, co oni mówią: “Out with the old” i “z” inną wersją starego.

Hej, cokolwiek działa.

Wizyta w Chick-fil-A zamienia się w serdeczne zjazdy wojskowe

30 stycznia 2017 r00:39