Chick-fil-A idzie w rodzinnym stylu, chce nakarmić całe stado

Jeśli czasami poczułeś się oszołomiony, ponieważ nie możesz po prostu przynieść do domu wystarczająco dużo dobroci Chick-fil-A, aby zadowolić wszystkich w swoim gnieździe, nie martw się więcej.

To dlatego, że łańcuch kurczaków testuje teraz posiłki w stylu rodzinnym, TODAY nauczył się.

Chick-fil-A
Posiłki właśnie urosły w Chick-fil-A!Getty Images

Począwszy od 17 lipca, Chick-fil-A wypuszcza duże posiłki i dwie nowe strony w trzech miastach, mając nadzieję, że spowodują one wystarczająco dużo latających piór, aby zapewnić ich wyprowadzenie w całym kraju.

Posiłki rozpoczną się od 29,99 $ i obejmują jedno danie, dwie strony i osiem mini-bułek, nastawionych na obsługę czterech osób (lub twojego wuja Charliego). Opcje danie główne obejmują bryłki z kurczaka (30), paski z kurczaka (12) i grillowane lub smażone piersi z kurczaka (4).

Chick-Fil-A's new family-style meals
Jedzenie dla wszystkich!Chick-Fil-A

Boki to fasolka po bretońsku, miska owoców, mac i ser, sałatka lub strona pożywienie (jarmuż i brokuły z suszonymi wiśniami, orzechami i dressingiem klonowo-winegretowym). Mak, ser i fasola to nowe strony.

Ci, którzy obserwują ich obwód w talii, również się pochwalą: Posiłek z grillowaną piersią z kurczaka, dwie mini-rolki, sałata z boczkiem i filiżanka z owocami to tylko około 300 kalorii..

Każdy posiłek zawiera również pięć “rozruszników konwersacji”, na wypadek, gdyby trzeba było przedyskutować temat podczas chowu (ale kto rozmawia podczas jedzenia Chick-fil-A?).

Dodatkowo, aby większe posiłki nie trwały dłużej niż zwykłe zamówienie, menedżer rozwoju menu Chick-fil-A, Matt Abercrombie, powiedział Business Insider. Będą dostępne za pośrednictwem drive-thru lub wewnątrz restauracji, aw niedalekiej przyszłości klienci będą mogli zamówić z wyprzedzeniem za pośrednictwem aplikacji w restauracji.

“Słyszeliśmy, że dla wielu osób, które są odpowiedzialne za planowanie kolacji, to naprawdę nie jest tak przyjemne”, powiedział Abercrombie. “Niektórzy rodzice mówili:” Ja nawet nie jem, dopóki moja rodzina nie zostanie nakarmiona “. To było naprawdę wielkie “aha!” dla nas.”

Chick-Fil-A's new family-style meals
Każdy posiłek jest dostarczany z “przystawkami do rozmowy” wraz z indywidualnymi plastikowymi opakowaniami.Chick-Fil-A

Ale pamiętajcie, te masowe posiłki nie są dostępne wszędzie … jeszcze. Mieszkańcy Greensboro w Północnej Karolinie; Phoenix, Arizona; lub w San Antonio w Teksasie, aż do 18 listopada, aby przekonać korporacyjnych opiekunów kurczaków, że tak, posiłki w stylu rodzinnym to droga do wyjścia.

To jest coś, co większość z nas już zna!

Śledź Randee Dawn na Twitterze.