Chcemy tylko wycisnąć te mini awokado z Trader Joe’s

Awokado jest czymś, czego nasz kraj nie może się ostatnio najeść, ale czasami mniej znaczy więcej.

Przykład: Trader Joe’s sprzedaje teraz torby z zielonymi oczkami “Teeny, Tiny Avocados” i są one dobre: ​​od 2,69 do 2,99 USD za sześć z nich.

Handlowiec Joe's Teeny Tiny Avocados
Złap je, jeśli je zobaczysz: Trader Joe’s Teeny Tiny Avocados za 2,69 $ do 2,99 $ za worek sześciu.Trader Joe’s / TODAY

Nieźle, biorąc pod uwagę, że ceny awokado rosną w całym kraju, osiągając średnio 89 centów zaledwie w styczniu, a obecnie ponad 1,25 USD za jeden standardowy, regularny rozmiar.

To duży powód, dla którego zielona torebka z tymi maleńkimi awokado wpadła mi ostatnio w oko z Traderem Joe i dlaczego od tej pory trzymam je pod ręką..

Najlepsze jednak: Maleńkie awokado są odrobinkę mniejsze od zwykłych – powiedziałbym, że mają około dwóch trzecich lub trzech czwartych rozmiaru, więc są w zasadzie hojną pojedynczą porcją..

Tak, to prawda – nie będziesz nawet musiał zawracać sobie głowy resztą, żeby wszystko było świeże i zielone.

Handlowiec Joe's tiny avocado
AHHHH !!! Małe dołki są takie urocze!!!!!!!Tracy Saelinger

Często traktuję siebie jak awokado, tylko po to, by zdać sobie sprawę, że źle się stało, zanim go użyję, lub użyć połowy i starannie zachować resztę, ale i tak okazało się, że jest brązowo i gąbczasto..

Nie tak z Teeny, Tiny Avocado. Z łatwością użyję jednego w jednej sałacie lub danie – nie trzeba żadnych sztuczek oszczędzających awokado! A jeśli zbyt wiele dni minie, a otworzysz jeden i minęło już czas jego świetności, żaden biggie – miałeś pięć innych do pokrojenia i spróbowania, w przeciwieństwie do tego, kiedy postawiłeś 1,50 $ na pojedyncze awokado i to nie bueno.

Smakowite, maleńkie awokado są identyczne jak ich większe odpowiedniki, i tak samo kremowe i maślane, ale oczywiście, lil ‘baby’ cados wygrywa w słodkiej kategorii. Ugh. Sooooo uroczy.

ZWIĄZANE Z

  • Latte z awokado to już coś
  • Jak grillować awokado i używać go na grzance, więcej

Unikaj “ręki awokado”: Martha Stewart pokazuje ci jak

15 maja 2017 r02:46