“Cake Boss” otwiera się na temat śmierci matki, piecze, by uczcić jej pamięć

Kumpel Valastro, zasmucony śmiercią swojej matki, mówi, że nie wrócił do piekarni, która wszystko zaczęła.

Gwiazda “Cake Boss” i mistrz piekarski Carlo’s Bakery stracili matkę, Mary, 22 czerwca po długiej walce z ALS. Oryginalna lokalizacja Carlo’s Bakery w Hoboken w stanie New Jersey, którą Mary pomogła uruchomić, przynosi zbyt wiele wspomnień, powiedział magazynowi PEOPLE.

“Nie wróciłem do Hoboken, odkąd umarła i wiem, że kiedy tam pójdę, zdecydowanie się zepsuje,” powiedział. “To miejsce ma tyle historii i to było miejsce mojej mamy, to był jej sklep”.

Rodzina Valastro prowadzi piekarnię Carlo od 1964 roku, a Maryja przejęła wodze w 1994 roku po śmierci męża. Wraz z Buddy i jego rodzeństwem zyskała sławę, gdy piekarnia stała się tematem przebojowego reality show TLC “Cake Boss”, który zadebiutował 2009. Popularność tego programu doprowadziła do rozkwitu biznesu, a firma Valastros otworzyła 18 kolejnych lokalizacji.

“Moja matka i ojciec byli zawsze w pobliżu, mam wrażenie, że piekarnia była naszym wyjątkowym miejscem” – powiedział Valastro.

Mary została zdiagnozowana z ALS w 2011 roku. Według Buddy, jej zdolności motoryczne osłabły w ciągu ostatniego roku. Zmarła w wieku 69 lat z powodu powikłań zapalenia płuc, która jest częstą przyczyną śmierci osób walczących z ALS. Buddy i jego rodzeństwo byli przy niej, gdy umarła.

“Spojrzałem jej w oczy, a ja jej powiedziałem:” Mamo, jestem ci winien wszystko i nie mogę być tym, kim jestem bez Ciebie. Jesteś moją dziewczyną nr 1 i zawsze będę cię kochać. “I muszę powiedzieć, że mam kawałek, muszę się z nią pożegnać – co było trudne – wspomina Valastro w swoim wywiadzie dla LUDU, dodając – Wiem, że jest w lepszym miejscu i jest w niebie, a ona jest z ojcem śpiewającym “I Will Survive”.

Samotna mama i początkująca cukierniczka spotyka się z Cake Boss

2 kwietnia 2015 r02:36

Podczas gdy Valastro opłakuje śmierć matki, zachowuje przy życiu swoje słodkie dziedzictwo.

“Ona nie chce, żebym przestał” – powiedział LUDZIOM. “Ona chce, żebym był patriarchą rodziny i dalej robię to, co robię, w 100 procentach. Nie mam co do tego wątpliwości. “