Burger King wyświetla jaskrawo czerwony Flamin ‘Hot Mac n’ Cheetos

Mac n ‘Cheetos powracają do Burger King … i są ser Cheddar – i bardziej czerwony – niż kiedykolwiek!

OK, nie nienawidź nas za to. Ale to prawda: romans z fast foodami z przekąskami spożywczymi jest kontynuowany z pełną szybkością, a najnowsze połączenie zjednoczone pod koroną Burger King łączy w sobie makaron z serem i pikantnymi odkurzonymi Cheetos: oto Flamin ‘Hot Mac n’ Cheetos.

Widząc, jak moi przyjaciele publikują wszystkie świetne komentarze nauczycieli na temat ich dzieci, sprawia, że ​​czuję się źle dla moich rodziców. Wszyscy moi nauczyciele mówili o mnie w pewnym stopniu: “Jest taki sprytny, ale nie będzie wpatrywał się w klasę i rozprasza wszystkich”. To życie. . . . Również Burger King ma teraz Flamin ‘Hot Mac n Cheetos. #DonateMyPlate #foodbeast #tryitordiet #dailyfoodfeed # sexy # favorite # foodspotting # foodstagram #stuffed #getinmybelly #foodpic #fooddiary #foodlover #foodshare #foodcoma #foodgram #foodlove #foodphotography #foodisfuel #macnetetos #hotcheetos

Post udostępniony przez Isai Rocha (@izzy_serious) na

The Flamin ‘Hot Mac n’ Cheetos to czerwona, gorąca wersja tej chrupiącej przekąski na rok 2016: gęste makarony i paluszki serowe są otoczone ognistą czerwoną skórką z okruchów Flute “Hot Cheetos”. Wiemy, możesz usłyszeć chrupnięcie i posmakować melty dobro właśnie teraz.

Powiedz ser! KLG i Hoda zostają przekształcone w portret Cheetos

17 czerwca 2016 r01:21

W 2016 roku sieć fast-food wypuściła mniej pikantną wersję, używając zwykłych “ol Cheetos” jako chrupiącej osłonki. Przywieźli go z powrotem w maju i szybko się wyprzedali, chociaż nie wszyscy byli zachwyceni.

Przynajmniej BK zdołał wydać chrupiący patyk, który rzeczywiście zawierał ser.

Wersja tych złych chłopców była dostępna w Walmart i stała się fanką przynajmniej jednego użytkownika:

A niektórzy ludzie po prostu nie mogą się doczekać, aby położyć ręce na pikantnej wersji:

Ale jest kilka osób z zastrzeżeniami:

“Wiemy, że nasi goście uwielbiali nasze kremowe Mac n ‘Cheetos i słyszeliśmy ich prośby o wersję” Hot Flamin “,” Alex Macedo, prezydent, Ameryka Północna, Burger King, powiedział w wiadomościach. “Przyjęliśmy wyzwanie, aby wymyślić ten ulubiony element menu o ograniczonym czasie”.

Tak, dobrze to przeczytałeś: podobnie jak poprzednie wersje, ten mecz miłosny, który będzie dostępny w całym kraju od 30 listopada, wkrótce się skończy..

Al Roker kręci kciukiem po Macu i Cheetos Burger Kinga

26.2.201601:38

Na razie pięć ugryzień kosztuje tylko 2,69 $.

Jest to cena, którą założymy, że ludzie będą skłonni zapłacić. W końcu, czy naprawdę możesz dodać kwotę w dolarach na prawdziwą miłość … lub zatkane tętnice?

Śledź Randee Dawn na Twitterze.