Bezdomny wyląduje w McDonald’s dzięki uprzejmości policjanta

Nieoczekiwany przypadkowy akt dobroci policjanta dla bezdomnego mężczyzny, który szuka pracy, zdobywa uznanie w całym kraju.

Ale dla funkcjonariusza Tony’ego Carlsona nie było to wcale przypadkowe – mówi, że to tylko część jego pracy.

Oficer pomaga bezdomnemu golić się przed rozmową kwalifikacyjną na temat dotykania wideo

24.2.201800:35

Phil (którego nazwisko zostało ukryte przez władze za prywatność) mieszka na ulicach Tallahassee na Florydzie. W sobotę siedział w miejscowym McDonald’s, gdy podobno podsłuchał Judy McLennan, rekrutera pracującego na rzecz dwóch pracowników McDonald’s, którzy znaleźli pracę także na ulicach.

Raphael Vasquez, który jest właścicielem i operatorem restauracji, powiedział TODAY Food, że Phil powiedział, że będzie mógł pracować tak samo ciężko, jak inni pracownicy, jeśli tylko nadarzy się taka okazja. Jednak McLennan zalecił, aby odświeżył się (i stracił brodę) przed przyjściem na prawdziwy wywiad.

W niedzielę Phil próbował golić się na parkingu stacji benzynowej obok McDonald’s, powiedział Carlson w filmie nakręconym przez Rachelle Denmark, oficera policji publicznej w Tallahassee. Kiedy oficer wjechał, zauważył, że Phil walczy o to, by zadbać o swoją gęstą brodę z wadliwą maszynką. Carlson zacisnął śrubę na maszynce, wziął ją w swoje ręce i ścisnął Philowi.

“[Phil] wrócił w poniedziałek w pełni ogolony,” Vasquez powiedział TODAY Food. “Przeprowadził wywiady i zrobił wszystko świetnie, po prostu musi dokończyć proces identyfikacji, a on ma tę pracę.”

Według Vasqueza każdy, kto zwraca się do McDonald’s, musi przedstawić jakąś formę identyfikacji rządowej i kartę ubezpieczenia społecznego, z których żaden nie jest obecnie własnością Phila..

“Jeśli chce pomóc sobie, muszę spróbować i pomóc mu najlepiej, jak potrafię”, powiedział Carlson. “Był podekscytowany, że jest szansa, że ​​dostanie szansę na znalezienie pracy, jeśli po prostu zrobił to samo, po prostu żałuję, że nie mogłem zrobić więcej.”

Oficer Tony Carlson continues to help Phil move forward on his quest for a job.
Funkcjonariusz Tony Carlson kontynuuje pomaganie Philowi ​​w posuwaniu się naprzód w poszukiwaniu pracy.Departament Policji w Tallahassee

Carlson, którego Dania określił mianem “niedojrzałego faceta” z “sercem ze złota”, nie miał pojęcia, że ​​jego dobry uczynek został sfilmowany, ani że wideo stało się wirusowe … dopóki jego żona nie zapytała, czy golił się bezdomny podczas swojej zmiany! Pomaganie Philowi ​​w przygotowaniu się na rozmowę kwalifikacyjną było tylko częścią uprzejmego działania Carlsona.

W aktualizacji udostępnionej na Facebooku na stronie wydziału policji, Carlson napisał, że zabrał swoją rodzinę na kolację we wtorek wieczorem. Po drodze jego dzieci zauważyły, że Phil obozował pod dużym mostem. Po obiedzie rodzina pojechała do McDonald’s i kupiła kilka cheeseburgerów dla Phila, który z entuzjazmem zaktualizował rodzinę Carlsonów w swojej udanej rozmowie.

“Powiedziałem wtedy Philowi, że mam dobrą wiadomość na ten temat i powiedziałem, że skontaktowałem się z biurem senatora Marco Rubio w mieście” – napisał Carlson. “Stwierdzili, że również widzieli tę historię i chcieli pomóc Philowi ​​dostać legitymację i kartę Ubezpieczenia Społecznego.” Powiedziałem Philowi, że gdy będę pracował w czwartek, wydrukuję dokumenty, które mi przesłali e-mailem, i przyniosą to dla Phila. na zewnątrz.”

Od czasu, gdy oryginalne nagranie Carlsona pomagające Philowi ​​golić się stało, setki ludzi ważyło się, by wychwalać działania oficera.

Bezdomni mężczyźni pomagają policjantom podporządkować sobie mężczyznę w McDonaldzie

Mar.09.201200:00

Vasquez powiedział TODAY Food, że Carlson i Phil umówili się w czwartek w lokalnym schronisku dla bezdomnych, aby pomóc w przetwarzaniu jego dokumentów tożsamości. Po tym, jak Phil zapewnia właściwą identyfikację, McDonald’s mówi, że Phil będzie mógł zacząć wykonywać pracę z zakresu dozoru z absolutną “przestrzenią do wzrostu”.

Jeśli Phil pozostanie w firmie przez co najmniej 90 dni, pracując 15 godzin tygodniowo, Vasquez powiedział, że Phil zakwalifikuje się do programu National Archways for Opportunities programu McDonald’s. Dzięki programowi będzie on uprawniony do otrzymania 2500 $, aby uzyskać dyplom ukończenia szkoły średniej, otrzymać zwrot czesnego za naukę lub nauczyć się drugiego języka.

Powiedział Carlson: “Lubię myśleć o nas bardziej jako o oficerach pokoju, po drugie funkcjonariuszy organów ścigania” – powiedział Carlson.